Wpis z mikrobloga

4 miesiące temu Radziu nie jedzie na Ukrainę bo nie dostaje pozwolenia od parlamentu europejskiego. Dziś ubrany w moro jedzie się lansować a wykopki biją chłopowi brawo. PiS to dramat i sto metrów mułu ale przypomnijcie sobie wypowiedzi Radzia i Nowaka jak Kaczyński ostrzegał przed imperializmem Rosji (jesteśmy na wykopie więc zaraz zostanę nazwany pisowskim trollem bo o PiSie albo źle albo wcale, platforma najlepsza) Wyobraźcie sobie, że jest 24 luty 2022 a przy władzy jest PO. Niemcy sceptycznie podchodzą do sprawy, Unia pod ich przywództwem także. Jako że w Warszawie w tym momencie jest pro niemiecki rząd nasi rządzący zaczynają z narracją: Nie wychylamy się przed szereg, musimy zrobić to co reszta. Co dalej? Nie wiem. Na szczęście Ukrainy Rosjanie nie są drugą armią świata, może są w drugiej dziesiątce. Mimo to nie wiadomo jak poradziła by sobie bez naszej pomocy. Nie jestem zwolennikiem PiS-u ale prawdy i zdrowego rozsądku. Niestety na tym portalu tych dwóch rzeczy zaczyna brakować. Mając inne zdanie niż ciemna masa wykopu jesteś pisowskim trollem lub ruską onucą. #rosja #polityka #bekazpisu #wojna #ukraina #rosja
LechiaPany - 4 miesiące temu Radziu nie jedzie na Ukrainę bo nie dostaje pozwolenia o...

źródło: comment_1662885872HLdu2uK2zgwVTkqZdik3rl.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • 12
@niezdiagnozowany: @ImNewHere: Komentarze typu: A ja wiem od kogo wy są za 3…2…1.. swoją drogą poziom dyskusji na tym portalu bardzo spadł. Mało jest ludzi myślących. Niestety niezależnie czy przy władzy będzie PiS czy PO i tak jesteśmy w ciemnej matni…
  • Odpowiedz
Nie jestem zwolennikiem PiS-u ale


@LechiaPany: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Narzekasz na poziom wykopu, ale przecież w tym wpisie wyobraziłeś sobie co platforma by robiła i krytykujesz to xd

Na takim forum historycy.org
"Historia alternatywna" musi się opierać na jakiś podstawach. Jak ich nie ma to temat ląduje w "zabawach historycznych".
  • Odpowiedz
Wyobraźcie sobie, że jest 24 luty 2022 a przy władzy jest PO


@LechiaPany: Inflacja wynosiłaby 2137%, homokomanda porywałyby dzieci, główną religią byłby satanizm, a Ukrainie wcale byśmy nie pomagali bo bylibyśmy zajęci wskrzeszaniem Hitlera

Stara, pisowska śpiewka.
  • Odpowiedz
@LechiaPany:
"Sfarcilo im się że jest wojna. Gdyby nie było wojny to by się okazało że #!$%@? kasę na Baltic pipe, gazoport, przekop mierzei. Teraz chcą nas skłócić z Niemcami podnosząc prestiż Polski na arenie międzynarodowej a w Europie skupiają w okół Polski kraje Europy wschodniej. #!$%@? znowu im się upiecze"
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@LechiaPany: działania w sprawie wojny w Ukrainie polskiego rządu były dobre i lepsze niż większości innych krajów. To były jedyne dobre działania jakimi się przez te lata wykazali, niestety.
  • Odpowiedz
@LechiaPany: typie, nawet nie bierzesz pod uwage tego, że Tusk z Merkel się dogadywał(bo ja tam żadnego latania na pasku niemiec nie widziałem ;) To tylko pisowska propaganda) bo byli z tej samej frakcji i mieli takie same poglądy. Dla PO i Tuska SPD to najgorsi wrogowie, więc na pewno by robili coś mocno przeciwnego jak spd, ergo by pomagali ukrainie
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@LechiaPany: Kaczyński zanim doszedł do władzy mówił sporo z sensem, do tego stopnia że możesz go dziś zaorać jego własnymi wypowiedziami... Więc jeszcze Cię trollem nie nazwę, ale pilnuj się ;)
  • Odpowiedz
@LechiaPany: Nie, nie ma żadnych podstaw. Przypominam, że zanim zaczęły się pierwsze walki w Donbasie w 2014 roku, rząd PO już wysyłał Ukrainie sprzęt wojskowy. A nawet, gdyby dalej rządziło PO mielibyśmy teraz więcej sprzętu do wysłania na Ukrainę, na skutek planu modernizacyjnego zaczętego przez Siemoniaka, a odwołanego przez Macierewicza. PIS dopiero przypomniał sobie o wojsku 24 lutego.
  • Odpowiedz