Wpis z mikrobloga

4 miesiące temu Radziu nie jedzie na Ukrainę bo nie dostaje pozwolenia od parlamentu europejskiego. Dziś ubrany w moro jedzie się lansować a wykopki biją chłopowi brawo. PiS to dramat i sto metrów mułu ale przypomnijcie sobie wypowiedzi Radzia i Nowaka jak Kaczyński ostrzegał przed imperializmem Rosji (jesteśmy na wykopie więc zaraz zostanę nazwany pisowskim trollem bo o PiSie albo źle albo wcale, platforma najlepsza) Wyobraźcie sobie, że jest 24 luty 2022 a przy władzy jest PO. Niemcy sceptycznie podchodzą do sprawy, Unia pod ich przywództwem także. Jako że w Warszawie w tym momencie jest pro niemiecki rząd nasi rządzący zaczynają z narracją: Nie wychylamy się przed szereg, musimy zrobić to co reszta. Co dalej? Nie wiem. Na szczęście Ukrainy Rosjanie nie są drugą armią świata, może są w drugiej dziesiątce. Mimo to nie wiadomo jak poradziła by sobie bez naszej pomocy. Nie jestem zwolennikiem PiS-u ale prawdy i zdrowego rozsądku. Niestety na tym portalu tych dwóch rzeczy zaczyna brakować. Mając inne zdanie niż ciemna masa wykopu jesteś pisowskim trollem lub ruską onucą. #rosja #polityka #bekazpisu #wojna #ukraina #rosja
Pobierz
źródło: comment_1662885872HLdu2uK2zgwVTkqZdik3rl.jpg
  • 44
działania w sprawie wojny w Ukrainie polskiego rządu były dobre i lepsze niż większości innych krajów.


@jast: Te dzbany wiedząc w październiku i listopadzie o wojnie zamiast robić zapasy węgla i gazu oraz przygotować się na przyjęcie uchodźców, zajmowały się aborcją, uwaleniem TVN i wprowadzaniem Polskiego Ładu. Sorry, w pewnych kwestiach zachowali się tak jak od nich oczekuje społeczeństwo, ale nadal uważam że w 90% #!$%@? temat.
@Hrjk

ale dlaczego PiS chce wspierać mordowanie dzieci na Ukrainie?

Tak swoją drogą to lewacy wsparli mordy, opłacając węgiel, którego zakazali xD xD xD Tutaj powinna wkroczyć prokuratura, że na legalu wsparto Putina
@Hrjk

no pytam dlaczego Kaczyński chce finansować mordowanie dzieci przez hordy Putina, mimo że opozycja chciała włączyć gaz LPG do embarga?

A dlaczego wspierasz mordy na ujgurach, kupując od chin?

Śmieszny jesteś jak myślisz, że nie opłacasz mordów, nakładając sankcje, ale jednocześnie kupując rosyjskie surowce od pośredników.
@Hrjk

no właśnie powinna, skoro PiS oraz Orlen działa na korzyść putinowskiej Rosji finansując jej wojnę.

Dlatego PO i PiS powinno wsadzić się do więzienia
@LechiaPany: No dobrze Sikorski nie chciał się wychylać i czekał co zrobią inni. PiS ostrzegał przed militaryzmem Rosji i co zrobił aby temu przeciwdziałać? Pytam całkiem serio, bo patrząc po działalności Macierewicza i aktualnych planach zakupowych MON-u to mam wrażenie, że dopiero co zorientowali się, że graniczymy z Rosją.
Nie wychylamy się przed szereg, musimy zrobić to co reszta


@LechiaPany: czyli i tak wspieramy Ukrainę, bo reszta wsparła. Chyba nie sądzisz, że jakikolwiek kraj UE wysłał sprzęt na Ukrainę, bo zrobiła to Polska xD?

Mimo to nie wiadomo jak poradziła by sobie bez naszej pomocy.


@LechiaPany: wszystko to tylko i wyłącznie wola USA.

Nie jestem zwolennikiem PiS-u ale prawdy i zdrowego rozsądku


@LechiaPany: jak napisać, że jest się