Wpis z mikrobloga

Pytanie do ekspertów. Czy zainwestowanie w lotto to dobry sposób na inflacje? Chodzi mi o dużego lotka, wrzucając milion w kupony powinna się trafić co najmniej jedną, dwie główne wygrane. Oczywiście nie mam takiej kasy, ale myślałem żeby zrobić coś w rodzaju funduszu, gdzie się zrzucamy ze znajomymi i znajomymi znajomych. Od tego płaci się jakieś podatki?

#pytanie #pytaniedoeksperta #lotto #wygryw #finanse #pieniadze #inflacja #pracbaza #biznes #oszczedzanie
teddybear69 - Pytanie do ekspertów. Czy zainwestowanie w lotto to dobry sposób na inf...

źródło: comment_16628811548kOHvBzSGuVtw70rWKIKEa.jpg

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
  • 0
@3C273 akurat ciekawe, ale autor tego filmu popełnia błąd spory co do myślenia o losowaniach. Mówi, że liczby z wtorku nie wpływają na wynik w czwartek, a tak nie jest bo wszystkie liczby mają równa szansę wypaść, czyli jak we wtorek wypadnie np. 20 to w czwartek jest mniejsza szansa, bo inaczej inne liczby nie miały by równych szans.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@teddybear69: nie wiem czy robisz sobie jaja, ale co mi tam, odpowiem. Szansa trafienia szóstki to 1 do 14 milionów. To znaczy że alby mieć 100% wygrana musiałabyś obstawić 14 milionów zakładów. Zakładając cenę 3 zł na zakład, wkładasz 42 miliony alby traffic 6 i wyciągnąć 3 miliony czy ile tam jest obecnie gwarantowane. Super deal ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
żeby mieć 100% szans na wygraną trzeba obstawić prawie 14 milionów kuponów. Czyli zwraca się to tylko wtedy gdy zainwestujesz 14 milionów razy koszt kuponu. I nie masz na to gwarancji bo wystarczy, że trafi się większy przygłup i będzie trzeba podzielić wygraną na pół. A zawsze może się takich trafić kilka, zresztą 30 lat temu była taka sytuacja, że szóstkę miało 80 osób ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@teddybear69: Takie przypadki się zdarzały, zablokują Ci kolektury bo system wykryje "nalot" betów. W historii chyba były trzy takie przypadki, pierwszy przeszedł i padła szóstka. Później zmodyfikowali system i musiał byś mieć XXXX ludzi w różnych miastach inaczej cię zablokują powyżej XXXX zakładów z jednej kolektury.
  • Odpowiedz