Wpis z mikrobloga

@Ejber_z_Fyrtla u mnie dopiero tydzień. Wychodzę na prostą. Od piątku po pracy do niedzielnego południa wypijałem 30-40 piw. W tygodniu sporadycznie 3-4 piwka wieczorem. Każda impreza, na jaką wychodziłem, kończyła się urwanym filmem. Teraz muszę znaleźć sobie jakieś hobby.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@octave25: Właśnie ta poprawa snu jest czymś przepięknym, też śpię niesamowicie dobrze :) humoru i energii tyle, że muszę na siłkę wrócić bo nie mam jak tego spożytkować ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@rychu-petru: to była niedziela, miałem takiego kaca, że jedynym lekarstwem wydawał mi się pawulon, no zniszczony byłem max. Powiedziałem basta! Może dobrą motywacja było to, że z różową kupiliśmy mieszkanie i ze zmianą otoczenia chciałem zmienić swoj tryb życia, druga motywacja to kasa a trzecia taka, że zawsze uwielbiałem w niedzielę rano wstać bez kaca i napić się kawki, więc postanowiłem przestać chlać. No i ta duma gdy na imprezie z
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@grzes1290: to już sporo wariat, no i picie w tygodniu to już słabo i urwane filmy to też zły znak, jak u mnie.
Właśnie, tak jak mówisz. Hobby, ja rozwijam teraz swoje ze względu na to, że więcej kasy zostaje w kieszeni. Powodzenia!
  • Odpowiedz