Wpis z mikrobloga

Eh napisałem do Juleczki 17 letniej na gg. Nie uciekła jak jej sie pokazałem i fajnie się pisało, a jak poprosiłem o jej foto calej siebie w sensie sylwetki to się zesrała i zaczęła mnie wyzywać. Że ona jakby chciala to by dała i po co się pytałem i w ogóle. Strasznie #!$%@? ego mają te mlode dziewczyny. Simpy i spermiarze to spowodowali skacząc ciągle wokół nich przez co myślą, że nie wiadomo kim są. Już straciłem nadzieję, że jeszcze jakieś malolaty poznam.
Jedyne pocieszenie, że to nie moja morda spowodowała te agresję, tylko jej chory łeb.

#tinder #rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #zwiazki #gadugadu
  • 12
@Felixu: tak szczerze, to młode nastki maja wymagania, ale w rzeczywistości nie są skore do relacji z chadami.

No chyba, że przystojniak cuck, który będzie ją sponsorował za nic, wiec wtedy tak.

Ale jak wyczuje, że typowy chad żeby poruchać i olać to duża szansa, że zghostuje takiego typa dość szybko.

młode są cwane - musisz zarabiać kasę i mieć jaja by nie dać sobie na łeb wejść.
@serniczek_z_rodzynkami: ale czuję dobrze, bo jak wysłałem foto ryja pierwsze to powiedziala ze jakbym z mafii byl i prosila o cos radośniejszego, czyli prawda ze mam psychopatyczny wyraz twarzy, ale to na tinderze powinno pomagac a jakos nic nie daje eh nie wiem juz sam