Wpis z mikrobloga

Eh, przypomniała mi się Ambasada Nilfgaardu w Beauclair z Krwi i Wina. A dokładnie to niewykorzystany potencjał z nią związany. Gdy po raz pierwszy ją zobaczyłem, miałem nadzieję, że będzie tu jakiś fajny wątek polityczny, albo, że ambasada jakoś związana będzie z głównym wątkiem fabularnym dodatku. Tutaj przypomniało mi się od razu zadanie z Ambasadą Thalmoru ze Skyrima będące jednym z bardziej przypadających mi do gustu zadań w głównej lini fabularnej. Miałem też nadzieję, że w tej nilfgaardzkiej ambasadzie będzie chociaż jakieś pomniejsze zlecenie od Ambasadora czy coś w tym stylu. No generalnie cokolwiek, co pozwoli nam tam jakoś wejść i pooglądać sobie tę ambsadę od środka i porozmawiać z jej obsadą, żeby można było jakoś poznać tę kulturę Nilfgaardu także poza obszarem walk i okupacji, tak jak to widzieliśmy w podstawowym W3.

Ale niestety nic z tych rzeczy, ambasada po prostu sobie stoi i jest tylko ozdobnikiem, jedynie budującym w jakimś tam stopniu klimat Toussaint.

Mam wrażenie, że twórcy coś planowali dla tej ambasady, ale ostatecznie albo zabrakło czasu na ukończenie tego, albo po prostu z jakiegoś powodu zdecydowano się to wyciąć. Ale sensu usuwania ambasady nie było, więc tak sobie pozostała, jako klimatyczny ozdobnik beż żadnej większej roli.
#wiedzmin #wiedzmin3
Kozikiewicz - Eh, przypomniała mi się Ambasada Nilfgaardu w Beauclair z Krwi i Wina. ...

źródło: comment_1662813306iQ37f8lDGNNaAnIbTvSxA7.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
@Kozikiewicz: to samo miałem. Szkoda, ze nie zostala wykorzystana. Miałem takie same przeczucie, ze bedzie chociaż jeden quest z nią związany a tu nic. No, ale może w next-gen coś dodadzą... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz