Wpis z mikrobloga

Ziomek, który od 15 lat nie był w kościele, oraz od zawsze twierdzi, że jest niewierzący, jest zdziwiony, że ksiądz nie chce dać mu zaświadczenia o byciu katolikiem. Każdy mój znajomy wie, że nie ma bardziej zawziętego przeciwnika KK niż ja, ale akurat coś takiego popieram. Ja traktuje takie rzeczy poważnie i jak ja raz odmówiłem bycia chrzestnym z racji wiadomych poglądów, to każdy uważał, że przesadzam i co mi szkodzi trochę poudawać. Tak samo bycie katolikiem wiążę sie chyba z pewnymi zasadami, ale nie to ksiądz zły, bo nie chce dać zaświadczenia osobie, która ewidentnie nie chce należec do ich klubu
#bekazateistow #kosciol
  • 22
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@rocky93: Koleżanka, która również ma w pompie żyda na patyku, ale chciała się pokazać w nowej sukience na chrzcinach obeszła to bardzo łatwo.

Poszła do kościoła w najbliższym innym mieście i powiedziała czarnemu, że dopiero się przeprowadziła dlatego nie widział jej podczas jego standupu czary mary ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
@rocky93: czarna mafia nie daje Ci wyboru przynależności do sekty jak rodzice orzchcili to nie masz co do gadania i już na zawsze pozostajesz w ich księgach więc powinien dawać bez problemu takie swistki
  • Odpowiedz
@rocky93: Ludzie robią wiele durnych rzeczy, bo taka TRADYCJA. A jak im powiesz, że to nie ma sensu, a często wręcz szkodzi, to wielkie oburzenie. Natomiast sam kk prosi się o takich „wyznawców” przez utrudnianie odejścia z niego (nie wystarczy wysłać papier o rezygnacji) i zawłaszczanie szeroko pojętej przestrzeni publicznej.
  • Odpowiedz
ksiądz nie chce dać mu zaświadczenia o byciu katolikiem


@rocky93: Zapomniałeś dopisać, że za darmo nie chce dać. Niech znajomy da co łaska 500 zł i zaświadczenie dostanie ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@rocky93: ja też propsuje takich księży w 100%, nie powinni ulegać. To się nazywa konsekwencja. I jako 200% antyklerykał zawsze sie ludzie dziwią jak mówię 'i dobrze że nie dali niewierzącym ślubu'
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Pas-ze-mna-owce: nie no #!$%@? wcale, indoktrynacja dzieciaka od małego, wtłaczając mu kłamstwa do głowy, których nie potrafi odróżnić od prawdy.
Żadna ideologia, nic a nic xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDFDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Pas-ze-mna-owce: ateizm to nie jest żadna ideologia, to brak wiary w bajki o życiu po śmierci. Nie słyszałem o tym żeby jakikolwiek ateista chciał być chrzestnym czy żeby chciał mieć cokolwiek wspólnego z instytucją kościoła. To że widziałeś jeden taki przypadek nie znaczy że większość ateistów ma to w dupie.
Chyba że nie odróżniasz ateisty od wierzącego ale niepraktykującego
  • Odpowiedz
jeden taki przypadek


@tikoczento: XDDD dobre. Żeby to jeden xD

I na tym polega twój problem xD i dlatego tak ciężko ci uwierzyć w historię opa, bo siedzisz w totalnej bance xD
Czekaj aż zobaczysz ilu ateistów pędzi brać śluby kościelne "bo nie wierzą ale tradycja" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz