Wpis z mikrobloga

Giertych jest dla lewicy tym, czym Grzegorz Braun dla prawicy. Taki sam oszołom XD

Na początku wojny straszył z Tomaszem Lisem Ukrainę, że Polska planuje wspólny jej rozbiór z Rosją. Ta sama Polska, która oddała Ukrainie 1/3 czołgów, od początku przyjmuje uchodźców z Ukrainy, a z Rzeszowa zrobiła hub logistyczny dla dostaw sprzętu na Ukrainę z całego świata XDDD

Jeśli więc ktoś tu współpracuje z Rosją to raczej Giertych, próbujący od początku wojny wbijać klina między Polskę, a Ukrainę i szerzący ruską propagandę, jaką straszy się Ukraińców.

#rakcontent #bekazlewactwa #wojna #rosja #ukraina #polityka
s.....i - Giertych jest dla lewicy tym, czym Grzegorz Braun dla prawicy. Taki sam osz...

źródło: comment_1662786392YAAMI6hIseHyX2blRjYFl5.jpg

Pobierz
  • 153
  • Odpowiedz
Ta sama Polska, która oddała Ukrainie 1/3 czołgów, od początku przyjmuje uchodźców z Ukrainy, a z Rzeszowa zrobiła hub logistyczny dla dostaw sprzętu na Ukrainę z całego świata XDDD


@skitarii: mówisz o rządzie który dawałanadzieję na samoloty czym wydłużył oczekiwanie na nie od innych a był to wtedy kluczowy dla Ukrainy element? Czy mówisz o Polakach (a nie o rządzie!) którzy dla tych Ukraińców zbierali żywność, koce i zapewniali im dach nad głową?). A może mówisz o USA które w ramach umów międzynarodowych organizowało przerzut sprzętu? A może chodzi Ci o naszych polityków pis którzy jeździli do Kijowa żeby rozeznać się w sytuacji i którzy potem zrezygnowali z ruskiego węgla żeby tylko mieć problem energetyczny jako pretekst do szczucia na UE?

największą ruską onucą w Europie są Niemcy, którzy wybudowali z Rosją dwa gazociągi i oparli na ruskim gazie swoją energetykę, dając Rosji kasę na
  • Odpowiedz
Najgorsze to jest to, ze facet ktory jeszcze pare lat temu byl oskarzany o quasifaszystowskie poglady - jest dzis idolem tych ktorzy go oskarzali.
  • Odpowiedz
mówisz o rządzie który dawałanadzieję na samoloty czym wydłużył oczekiwanie na nie od innych a był to wtedy kluczowy dla Ukrainy element? Czy mówisz o Polakach (a nie o rządzie!) którzy dla tych Ukraińców zbierali żywność, koce i zapewniali im dach nad głową?). A może mówisz o USA które w ramach umów międzynarodowych organizowało przerzut sprzętu? A może chodzi Ci o naszych polityków pis którzy jeździli do Kijowa żeby rozeznać się w sytuacji i którzy potem zrezygnowali z ruskiego węgla żeby tylko mieć problem energetyczny jako pretekst do szczucia na UE?


@aarahon: mówię o rządzie który oddał Ukrainie za darmo 1/3 polskich czołgów, 18 krabów, dziesiątki ton amunicji w sowieckich kalibrach oraz kilkadziesiąt tysięcy ton paliw.

Jakichbyś fikołków nie zrobił, nie udowodnisz, że było w tym coś prorosyjskiego. I nikt poważny też nie oskarża o to Polski. Tylko nasze rodzime oszołomy takie debilizmy
  • Odpowiedz
mówię o rządzie który oddał Ukrainie za darmo 1/3 polskich czołgów, 18 krabów, dziesiątki ton amunicji w sowieckich kalibrach oraz kilkadziesiąt tysięcy ton paliw.


@skitarii: oddali je 24 lutego tego roku? Czy przed tym dniem? A może wtedy gdy wybadali że ruskie jednak nie podbiją kijowa i muszą się wyraźniej opowiedzieć po której stronie stoją? Czyli dokładnie tak jak napisał Giertych którego próbujesz wyśmiewać?

Są bardziej niezależni od ruskich niż my, gdy im bez Rosji brakuje 50% dostaw gazu, a nam 25%? Co to za debilizmy?
  • Odpowiedz
oddali je 24 lutego tego roku? Czy przed tym dniem? A może wtedy gdy wybadali że ruskie jednak nie podbiją kijowa i muszą się wyraźniej opowiedzieć po której stronie stoją? Czyli dokładnie tak jak napisał Giertych którego próbujesz wyśmiewać?


@aarahon: przecież Polska pomagała już przed wojną, więc co ty bredzisz? Możesz wskazać państwo, które szybciej od Polski wysłało Ukrainie ciężki sprzęt wojskowy?

Widzę, że zbyt inteligenty nie jesteś, skoro wierzysz w te oszołomskie debilizmy Giertycha
  • Odpowiedz
typowego wyborcy pislamu ;)


@wladdan: xD szkoda ze na pis nigdy nie głosowałem ale chvj. Zwyczajnie lubię szydzic z takich bredni jakie serwujesz. Argumenty? Ty kpisz czy o droge pytasz? Wystarczy zobaczyc co my robimy podczas tej zeby nawet idiota widział ze gramy przeciwko ruskim.
  • Odpowiedz
Bicie się z PiSem to nie jest z automatu bycie 'idolem lewaków'. Po lewej stronie politycznej wgl ciężko kogoś tak nazwać, każdy ma jakąś niszę i kilkakrotnie więcej wrogów. A to i tak mówię o prawdziwych ludziach związanych z lewicą, anie #!$%@? o prawackim oszołomie giertychu

@Faraluch: prawdziwi ludzie z prawdziwej lewicy, realni jak prawdziwy komunizm( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
przecież Polska pomagała już przed wojną, więc co ty bredzisz?


@skitarii: jak pomagała?

Przecież przez Polskę idzie rurociąg Jamał, więc czemu
  • Odpowiedz
jak pomagała?


@aarahon: sobie poszukaj. Chcesz się brać za tropienie ruskiej agentury, a szukanie publicznie dostępnych informacji w Google cię przerasta? XD typowy oszołom jest typowy, ma braki w podstawowej wiedzy, ale upiera się, że mimo tego udaje specjalistę od tajnych spisków godnego służb specjalnych XD

i ruskie tłoczą nam nim teraz gaz, tak? Aktywny jest czy jednak
  • Odpowiedz
czyli nie potrafisz udowodnić swoich słów? xD


@aarahon: potrafię, ale najpierw chcę pokazać, że sam nic nie wiesz, skoro nawet takich informacji nie masz i dlatego twoje domysły na temat działań tajnych służb są gówno warte.

czyli odbieramy nim gaz? ;)


Nie, nie odbieramy. Tak jak Niemcy nie odbierają gazu przez Nord Stream. Jaki więc czynny rurociąg mają Niemcy?
  • Odpowiedz
potrafię, ale najpierw chcę pokazać, że sam nic nie wiesz


@skitarii: To że nie wiem co sobie uroiłeś nie oznacza że fakty które podałem wyżej są nieprawdziwe xD

Jaki więc czynny rurociąg mają Niemcy?


@skitarii: No choćby NEL xD A tak serio to nie mają podłączenia do Europipe?
  • Odpowiedz
To że nie wiem co sobie uroiłeś nie oznacza że fakty które podałem wyżej są nieprawdziwe xD


@aarahon: no skoro bredzisz głupoty, nie potrafiąc znaleźć podstawowych informacji, to nic sobie nie uroiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No choćby NEL xD A tak serio to nie mają podłączenia do Europipe?


Mają tak jak i my poprzez Baltic Pipe ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
no skoro bredzisz głupoty,


@skitarii: to podważ fakty które napisałem ale nie wymagaj ode mnie żebym znał twoje urojenia.

Mają tak jak i my poprzez Baltic Pipe ¯_(ツ)_/¯


@skitarii: Czy przez europipe płynie gaz? Tak. Czy przez Balticpipe płynie gaz? Nie.
  • Odpowiedz
to podważ fakty które napisałem ale nie wymagaj ode mnie żebym znał twoje urojenia.


@aarahon: już przecież podważyłem. Niemcy nie są w lepszej sytuacji gazowej niż Polska, choć to pisałeś.

Polska też nie zaczęła pomagać Ukrainie po 24 lutego jak pisałeś, tylko dużo wcześniej. Miesiące przed wojną szkolono u nas ukraińskich
  • Odpowiedz