Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@bazar5: za kilka stów kupisz jakiegoś Samsunga z serii s, ja mam s8. Ma to parę lat ale spokojnie daje radę, codzienne aplikacje plus mapy do turystyki. Nie ma sensu kupować jakiegoś budżetowego szrotu wg mnie zbijając cenę na siłę. Stałem przed podobnym problemem parę lat temu, nie chciałem nowego telefonu wielkości zeszytu szkolnego. S8 póki co jest idealnie na moje potrzeby.
@bazar5: samsung a52s 5g (ale duży) mniejszy ale z gorszymi speckami a53 5g (szukaj promek na peperze to ten a53 nawet za 1200 wygarniesz).
52 ma już z 2 lata więc ma wsparcie gwarantowane jeszcze przez 2, 53 to nowszy model
@bazar5: na Androidzie bym polecił z używanych XZ1 Compact, ale już obecnie praca na baterii to słaby temat. Mi już mega krótko trzyma.
Z egzotyki jest Unihertz Jelly 2, ale on wg mnie dyskwalifikuje się przez małą rozdzielczość ekranu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cisza666: Za cenę poniżej 1000 zł nie ma. Jak ktoś mnie pyta o mały telefon dla kobiecej ręki to też bym od razu rzucił jakąś Xperią od sony, bo mają wąskie, ale długie ekrany, ale ich cena to przesada dla typowego przeglądania neta.