Wpis z mikrobloga

@JanDzbanPL: Znaleziska są z ~04:00 i ~19:30 (nie chce mi się sprawdzać dokładnych godzin). Najwięcej wykopów jest przez pierwsze kilka godzin, potem mało komu chce się klikać w coś o czym już wie z innych źródeł.
Już nie mówiąc, że przez pół roku liczba aktywnych userów wykop.pl mogła się zmienić.
A samych znalezisk o wojnie w dniu jej wybuchu było mnóstwo, stąd mniejsze chęci do wykopywania tej głównej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@JanDzbanPL: Umarła osobą, która za życia była legendą. W kraju z tradycjami i kulturą. Sprawowała rządy, gdy nad imperium brytyjskim nigdy nie zachodziło słońce. Może nie byłeś w Indiach czy Australii lub Kanadzie (ja byłem) i nawet tam to najważniejsza osoba w państwie. Każdy ja tam szanuje i jest w wieku miejscach (biura czy urzędy).

Sorry ale nie możesz porównywać tego do krajów trzeciego świata jakim są Ukraina i Rosja
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JanDzbanPL: Cóż powiem tak. Ja Ukraińców znam za dobrze. Pracowałem z nimi na statku przez 4-5 miesięcy na kontrakcie ja za oficera większość z nich załoga szeregowa. Byli wkurzeni gdy na samym początku przyjechał poljak. Potem jeszcze przyjechał kolejny oficer z Polski to powiedzieli nam, że oni , Poljakiem robotac nie będą bo im pracę zabieramy. Trochę zmienili zdanie gdy przyjechał zaraz kapitan też z Polski. Ale do końca kontraktu to