Wpis z mikrobloga

@Brakus: Dla mnie telefon to tylko telefon. Teraz telefon za 1000 zł może dużo i nawet bateria dłużej działa. Od zdjęć mam aparat i obiektywy i właściwie to tylko dzwonię i odbieram, ewentualnie przelew zrobię, czy sprawdzę coś w google czy na YT a jak mi telefon spadnie i się potłucze to idę do sklepu i kupuje kolejny zamiast płakać, że się potłukł a jeszcze nie spłacony :)
  • Odpowiedz
@Brakus: Wsumie smiechy śmiechami ale za każdym #!$%@? razem jak kupuje coś z jabłkiem to mi baba proponuje raty xD
Albo gada na głos żeby cały sklep słyszał ile to kosztuje…
  • Odpowiedz
@somskia wyjaśnisz ? XD przecież to głównie dzieciaki srają żwirem,że muszą mieć iPhone a przeciętny człowiek ruszy głową i kupi co kolwiek z androidem do 1.5-2kpln i jest zadowolony. Ja zmieniam tel co max 2-3 lata właśnie w takim budżecie i nawet mi nie szkoda #!$%@?ć do śmieci stary tel. Przecież dla przeciętnego użytkownika telefonu ajfon to jakiś #!$%@? kult luksusu i zbędne gówno ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@wypokowytrol: No, nigdy nie spotykałam się z tym, ze ktoś komus wypomina androida, a ja już x razy mialam tu sytuacje, ze komentując coś, ktoś nie skupiał się na treści tylko pisał „A OKEJ VIA IOS WSZYSTKO JASNE”, jakby co najmniej posiadanie iPhone w 2022 było czymś niesamowitym XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wypokowytrol: @somskia: po prostu biedota sobie robi projekcję ich samych, gdyby było ich stać xD
"oooo paczcie mam ajfona hehe wja ajoes a wy co dalej android?"
Tylko potem jest "wstawaj do fabryki janusz, zesrałeś się" i halucynacje z niedożywienia xD
  • Odpowiedz
@wypokowytrol: @PanPrezes_PL: bez przesady.. Iphone tel jak każdy inny. Kupisz za 2-4k na jakiejś promce tak samo jak i flagowca z androidem. W życiu przerobiłem wiele androidów, ostatecznie skończyłem z iOSem i jestem zadowolony i polecam system, szczególnie jeśli znajomi/rodzina też mają iOS. Ale generalnie nie śmieje się z androidów bo w końcu sam kiedyś używałem androida. Tylko już nie planuje i to wszystko.. Po co do tego dorabiać ideologię.
  • Odpowiedz