Wpis z mikrobloga

Śpieszę z wytłumaczeniem, którego pewnie nikt nie potrzebuje, ale mama chwilę, żeby je napisać.
Zauważyłem, że wiele osób zastanawia się co co chodzi z hejtem na #wolski ?

Otóż wydaje mi się, że rozchodzi się o te detale. Ogólnie całkiem spoko się go słucha (póki nie zaczyna farmazonić) ale problem robią właśnie te detale:
1) "słuchaj Wolskiego, a zimą będziesz boso chodził" - często tworzy analizę/przewidywania, które mocno rozjeżdżają się z rzeczywistością. I jak dla mnie nie byłoby z tym problemu, gdyby..
2) przedstawianie swoich analiz jako prawdę objawioną i sinusoida nastrojów. W tym tygodniu akurat Ukraina wygrywa, ale jutro będzie na skraju załamania. Z takimi wahaniami nie wychodzi chyba żaden inny "analityk"
3) udzielanie się w tematach, o których nie ma pojęcia. O ile dobrze idzie mu zapamiętywanie i tworzenie tabelek z przebijalnością pocisku ppanc przy wiatrze południowo-wschodnim i temperaturze powietrza 28*C (o godzinie 11:24), to już słabo jest przy właśnie jakiejkolwiek głębszej analizie - nie jest ani "analitykiem"/geopolitykiem, ani wojskowym, a wie tyle, ile mu PGZ przekaże
4) z punktu 3 wychodzi punkt 4 - sam się nie zna a wypowiada, ale nie przeszkadza mu ciśnięcie ciągle po #bartosiak za stworzenie #anw (pomijając to, czy ANW ma w ogóle sens xD)
5) jak powyżej + do tego ciągłe kurde gimnazjalne zaczepki na TT albo w swoich filmach xD tylko #cringe mnie łapię jak oglądam wywiad, jest coś ciekawego i on wyjeżdża ze swoim "fodź of łor hehehe", a gość patrzy jak na debila, no kurde xD zresztą widać to po wyrzutkach na tt, nawet #zychowicz w swojej głupocie zachowuje umiar. Wolski takiemu #wojczal może stopy lizać pod względem klasy wypowiedzi, a #bartosiak i #zychowicz pod względem jakości rozmówców
6) podawanie kilkukrotnie info/danych z dupy, jednocześnie kreowanie się na wielkiego insiderowca "wiem, ale nie powiem, ale wy wiecie że ja wiem, ale nie powiem". To akurat się przewija dosyć często. Potem pada info że w Mariupolu zginęło 110 tys. cywili, a to jakiś fejur który do Wrocławia wędrował przez jakieś "tropikalne" konta
7) jakość przeprowadzanych wywiadów. Jak wyżej wspomniałem, w niektórych kwestiach WoW po prostu się nie zna, ale zaprasza gościa i przejmuje wywiad z nim, przeprowadzając swoje wywody. To już nawet Zychowicz gra debila, ale przynajmniej daje się w miarę wypowiedzieć.

A wisienką na torcie jest to, jak kolejna osoba wykorzystała wykop jako trampolinę do istnienia - owszem, zaczął od wizyty u Zychowicza, potem własny kanał, ale przed zasięgami był tu pewnie 20/24h na dobę, a teraz nara frajerzy! Patroni zebrani, pora na WoT'a ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS.


#ukraina #rosja #wojna
  • 15
@Mowi: dam Ci jedna radę: nie związuj się emocjonalnie z poglądami youtuberów, to przestanie Cię obchodzić kto i ile razy się myli ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja oglądam Zychowicza,Wolskiego,Wojczal, Bartosiaka (guilty pleasure xd) i każdemu z nich można zarzucić coś, tylko jaki w tym sens? Traktuje to jako źródło informacji (do weryfikacji) i wyciągam swoje wnioski.
@mondrymiszcz: Ale mnie to ni ziębi ni grzeje, jak wskazałem - akurat miałem chwilę na HO xD A jak pewnie zauważyłeś po wpisie - oglądam ich wszystkich i od każdego biorę coś najgorszego, a potem bredzę w internecie xD
@KarolaG17: Wolski to eksperyment społeczny nastawiony na podbicie własnego go i wyciągnięcie kasy od Patronów
@Mowi: Przecież nikt poważny nie bierze na serio tego co mówi Wolski, Bartosiak czy Zychowicz.
Prędzej czy później słuchając jednego czy drugiego, każdy rozgarnięty człowiek widzi, że #!$%@?ą bzdury.
Wolski to tylko człowiek, który gada do kamery. Zna się na uzbrojeniu bo się naczytał i tyle.
W swoich wywodach walnął już tyle bzdur ciężkiego kalibru, że tylko janusze mogą dalej patrzeć na niego jak na kogoś ,,wiedzącego więcej''.
To całe kółko
To całe kółko wojennych celebrytów z jutuba różni się od nas tylko tym, że oni mają zasięgi i robią na tym kasę a my sobie gadamy bez publiki.


@Ekspert_z_NASA: czepiasz się tego Wolskiego, to idź zdobądź te zasięgi albo chociaż opublikuj artykuł w jakimś wojskowym czasopiśmie. To jest właśnie ta różnica między Wolskim a wykopkiem, jeden zarabia na wiedzy ogólnowojskowej, a drugi komentuje z poziomu kanapy ( ͡° ͜ʖ
czepiasz się tego Wolskiego, to idź zdobądź te zasięgi albo chociaż opublikuj artykuł w jakimś wojskowym czasopiśmie. To jest właśnie ta różnica między Wolskim a wykopkiem, jeden zarabia na wiedzy ogólnowojskowej, a drugi komentuje z poziomu kanapy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Gniewo_: wyobraź sobie, że mam też inne zajęcia i zainteresowania niż bicie konia do techniki wojskowej od dzieciaka.
Nie czepiam się, stwierdzam fakt.
rozumiem, że pan wielbicielem jest?


@Ekspert_z_NASA: no tak, bo jak się stanie w czyjejś obronie to już jest się jego wielbicielem. Widzę, że wśród twoich zainteresowań jest również robienie #!$%@? z logiki oraz przynoszenie wstydu rodzinie xD