Wpis z mikrobloga

Mireczki, paczcie jak to jest, kupiłem ostatnio Asicsy Novablast 2, bo jedynki są gdzieś w połowie żywota, a akurat była promocja. W internetach same pozytywne opinie o "dwójkach", że bardziej stabilne, że już nie trzeba biegać z plastrami nad piętą, och i ah a się kuźwa okazuje, że ja nie potrzebuję tej stabilności, rozmiar ten sam a to dwójki mnie obcierają, ale #!$%@?, mam nadzieję, że ten zapiętek się rozmiękczy trochę z czasem... po #!$%@? w ogóle ta stabilizacja, jestem gruby, techniki pewnie nie mam, a jakoś nie potrzeba mi tego zabetonowania w bucie, przecież usztywnianie stopy= słabsze mieśnie goleni i łydek, i dalsze kłopoty z tym związane. A jak ktoś nie umie biegać w nieusztywnionym bucie, to niech "się nie pcha do tej zabawy" ( ͡° ͜ʖ ͡°). Dziękuje za uwagę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bieganie #biegajzwykopem
maciup88 - Mireczki, paczcie jak to jest, kupiłem ostatnio Asicsy Novablast 2, bo jed...

źródło: comment_1662621583fZleRM6oLMMCd8jS1DE7w5.jpg

Pobierz
  • 5
@maciup88:
A jak ja pisze ze wszelkiego typu stabilizacjo pronacjo #!$%@?, to chwyt marketingowy, to mnie pol mirko chce ukrzyzowac.

Aczkolwiek jak dla mnie to raczej zmiana materialu zapietka, albo poprawka konstrukcyjna, a nie kwestia stabilizowania. No cbyba ze #!$%@? tone plastiku, zeby oieta nie latala.

Rozbiegaja sie za jakies 100km przebiegu. Do tego czasu w miejscu w ktorym cie obcieraja/robia bable, nalep na noge duct tape.

.
@PurpleHaze: Dobry patent z taśmą mcGyvera- zastosuję, a z supinacjo/pronacjo-bzdur już dawno wyrosłem. Chcę też Mireczkom uświadomić, że nie zawsze to co w internecie mówią i piszą, musi się odnieść do naszych wymagań. No jakimś cudem mi ten wysoki zapiętek pasował, jest trochę bardziej miękki, albo już rozbiegany ( ͡° ͜ʖ ͡°)