Wpis z mikrobloga

@acidd ja grałem normalnie, już dwa dni po premierze były bugi, na grafikę nie narzekałem bo series x. Ale po tylu patchach spodziewałem się usunięcia bugów przede wszystkim, a to już zwyczajnie śmieszy
@FisioX: Wróciłem gdzieś z miesiąc temu na PS5 (rzuciłem crapa w cholerę gdzieś w lutym 2021), żeby dokończyć fabułę i zobaczyć, czy next gen patch i reszta latek coś zmieniły.

Na plus fakt, ze gra nie crashowala już co godzinę do pulpitu (w ciągu 6 godzin miałem 1 crasha) i ogarneli bezużyteczne perki w drzewku rozwoju.

Na minus - miasto poza ścisłym centrum jest #!$%@? martwe. Na ulicach pojedyncze samochody i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@FisioX: najgorsze, że ja skończyłem tę grę w marcu zeszłego roku, tuż przed wyjściem jakiegoś dużego patcha. Potem jeszcze włączyłem raz, żeby sprawdzić jak wygląda po tym patchu, pograłem z 10 minut, uznałem że nuda i od tamtej pory nawet nie chce mi się wracać. Fabuła liniowa i na raz, aktywności poboczne nudne, free roam bez sensu, bo miasto jest wydmuszką. Paradoksalnie te problemy techniczne przykryły trochę fakt, że to zwyczajnie
@jandiabeldrugi powiem Ci że mam bardzo podobne odczucia. Nie grałem w cyberpunk ponad pół roku, wczoraj włączyłem zobaczyć co tam po patchu, myślałem, że jeśli będzie dużo nowych zadań, jakaś naprawa bugów, to może nawet przejdę od nowa, ale postacią na innym buildzie. Ale chyba nic z tego.
Jedyne nowe, na co trafiłem to znaleziony w śmietniku braindance - może będzie fajna misja z tego.
Ale żeby od nowa? Chyba już nie..