Wpis z mikrobloga

No nie wiem, miałeś na Facebooku 10 lat temu jakieś gówno posty sponsorowane?


@Davidozz: to takie straszne jest ze az nie da sie uzywac aplikacji?

Jakieś gówno shorty na siłę rodem z TikToka?


@Davidozz: nie ma czegos takiego na fb
  • Odpowiedz
@Meserole: otóż to. Chcecie wiedzieć ci w Polsce umrze za 5 lat? Obserwujcie od czego dzis dzieciaki w USA uciekają. Wypisały sie z fb juz dawno temu. A Polska jak to Polska. Tu wszystko od dawna sto lat za murzynami.
  • Odpowiedz
@bigos555: to jest akurat post typu #pdk nabijajacy sie z tego trenera co kiedys to wrzucil calkiem serio co calowal swoja audiczke. Nie pamietam ktory to ale pewnie wykop pamieta i zaraz ktos tu przesle ta fote xD
  • Odpowiedz
jakos co 7-10 postow jest post sponsorowany


@januszdoe: że co? Ja mam co drugi post sponsorowany. Być może masz jakąś wtyczkę w przeglądarce, która powoduje ze tych wpisów widzisz mniej (inną niz adblock).
Zmieniałem pracę maj/czerwiec to dalej #!$%@? linkami sponsorowanymi o pracy. Albo wyświetla się jak jakiś daleki znajomy komentuje gownowpis, a nie widzę jak bliscy wstawiają jakieś zdjecie (bardzo często tak było). 10 lat temu wyglądało to zupelnie
  • Odpowiedz
@Pepito_Sk: @Megawonsz_dziewienc: @bizonsky:

Facebook nie odejdzie jak NK. To wy jedyne co widzicie na tej stronce to głupie zdjęcia, reklamy i śmieszne filmiki. Facebook to przede wszystkim messanger, który stał się prawie tym co sms. Dodatkowo na każdym etapie życia wszyscy organizują się w grupach na FB. Czy to grupa na studiach czy to potem grupa osiedlowa jak się kupi mieszkanie. Ludzie dalej będą z tego
  • Odpowiedz