Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Do wszystkich narzekających, że porzucają wsparcie starych konsol i dodatek wyjdzie tylko na nową generację - zadajcie sobie pytanie: ilu ludzi gra w CP77 na starej generacji? ( ͡° ͜ʖ ͡°) przecież to nie jest ani fajne ani przyjemne. Wątpię czy ktoś się skusi na płatny dodatek, widząc jak działa podstawka. Widocznie mają statystyki, że na PS4 i Xone gra na tyle mało ludzi, że #!$%@? z nimi, bo nie opłaca się marnować czas na wersję na ziemniaka kosztem jakości, którą mogą osiągnąć nowe konsole i pecet. Na przykład ja ograłem grę na premierę na PS4, to była katorga. Dopiero wersja na PC pozwoliła faktycznie cieszyć się rozgrywką, a potem doszła PS5. #!$%@?łem w tym mieście prawie 500 godzin i obecną wersję na pc i next-gen oceniam na solidne 9/10, ale gdybym miał nadal tylko wersję na PS4, to w żadnym wypadku bym nie brał kupna dodatku pod uwagę.
#cyberpunk2077
  • 9
@Qraape: Ale to nieędzie żadna rewolucja, tylko kilka nowych misji na tym samym crapowym silniku. Na nowej generacji wyjdzie już Nowy God of War, Hogwarts Legacy, pewnie jakieś DLC do Elden Ringa, więc niech sobie wydają spokojnie bez pośpiechu ten 'dodatek' tylko na nową generację XDDDDDD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zdziszko: swoją drogą ten dodatek to tam niech se robią ile chcą. Mnie bardziej ciekawi, co wyczarują spece od modów, skoro teraz dostaną porządne narzędzia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
swoją drogą ten dodatek to tam niech se robią ile chcą. Mnie bardziej ciekawi, co wyczarują spece od modów, skoro teraz dostaną porządne narzędzia ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Qraape: Nie ciekawego. Red engine to nie jest silni do modowania. W tym narzedziu nawet zadań nie dodasz ani nic.
@Qraape:

#!$%@?łem w tym mieście prawie 500 godzin i obecną wersję na pc i next-gen oceniam na solidne 9/10

To już skreśla jakąś poważną dyskusję, bo to już musi być jakiś objaw fanatyzmu albo nawet spektrum autyzmu. W sandboxach w których możesz bez końca nowe rzeczy robić dobić 500 godzin to sporo.
Przesiedzieć 500 godzin w grze którą bez pośpiechu da się wyczyścić na 100% w 100 godzin to już jest