Wpis z mikrobloga

@Bad_Wolf: Genialny z ciebie teoretyk. Grafit na słońcu się krzywi i topi i doświadczyłem tego sam na nieosłoniętym kawałku styropiany na cokole. Nie wiem co to wspólnego z marketingiem jak to fakty.
  • Odpowiedz
Grafit na słońcu się krzywi i topi i doświadczyłem tego sam na nieosłoniętym kawałku styropiany na cokole. Nie wiem co to wspólnego z marketingiem jak to fakty.

@01101010_01100001: od tego jest ekipa aby do czegoś takiego nie dopuścić. Jak ekipa na to pozwoliła to miałeś gównianą ekipę.

Po to się zabezpiecza elewację do momentu zaciągnięcia klejem aby nie mieć takich kwiatków.
  • Odpowiedz
@01101010_01100001: jak nie znasz prostej zasady klejenia tego to się nie dziwię, że dałeś się nabrać na marketingowe #!$%@?.
Styropianu też nie potopiło ci bezpośrednio tylko przez wodę¯\_(ツ)_/¯. Jakbyś ja starł to nie robiłyby się soczewki i nie wytopiłoby ci styropianu.

W paczce masz 3 płyty, środkową kleisz jak chcesz, dwie zewnętrzne klei się stroną zewnętrzną do środka (ściany). Prawidłowo przyklejonej płyty żadna siła nie pokrzywi już na ścianie. Do
  • Odpowiedz