Wpis z mikrobloga

  • 4
@Neobychno też mnie to dziwi, jak czasem w robocie jadę w busie i większość nie zapina a co, busy nie uczestniczą w wypadkach? xD

@losowynick13 uczestniczą i z reguły mało kto przeżywa, ciekawe czemu ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Neobychno: podeślij jej linka do artykułu o wypadku Polskiego Busa na DK7 jak to babka z pierwszego rzędu załapała się na darmową amputację z tej okazji
  • Odpowiedz
@Neobychno: #!$%@? mnie ogólnie, aby kwestie bezpieczeństwa rozpatrywać w odniesieniu do wstydu ( )


@ismenka przecież większość ludzi żyje tak, żeby być cool wobec innych, nawet wobec ludzi których spotka tylko raz w życiu. Potem taki #!$%@?, że jest jedyny taki i mega inteligentny, a sam nie widzi, że żyje życiem innych ¯_(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Neobychno: Zgaduję, że to kwestia przyzwyczajenia. Jak ktoś na co dzień jeździ samochodem to pewnie jest przyzwyczajony, a jak jeździ komunikacją miejską to nie.
Jak ostatnio jechałem flixbusem to zapiąłem, a później odpiąłem bo się dziwnie czułem, zapewne właśnie wynikało to z tego, że jeżdżę codziennie autobusem miejskim lub tramwajem i nie mam tam zapiętych pasów.
  • Odpowiedz