Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
gorzej jak bus zacznie się palić, a pass zatnie xD

@n1troo: gorzej jak w człowieka meteoryt #!$%@?, wtedy to w ogóle pasy nie pomogą
  • Odpowiedz
@Miecz12: pracowałam w odszkodowaniach całe lata, brałam od ludzi oświadczenie o pasach i jakoś nie mogłam uwierzyć ludziom, którzy "nie pamiętali" czy mieli zapięte czy nie. Jak to działa? Czasem masz odruch, ale czasem nie, bo z tyłu? Nawet jak wsiadam, żeby przeparkować samochód na podjeździe to mam odruch zapinania pasów, rzadko jeżdze zbiorkomem, ale w autobusie mam tak samo jak @entropy_ jeśli siadam to odruchowo zaczynam szukać pasów, wiec w
  • Odpowiedz
@Neobychno: moja mama latami wstydziła się kupić kask na rower i dopiero jak prawie sobie ten durny łeb rozwaliła to po tygodniu kupiła. Mądry Polak po szkodzie.
  • Odpowiedz
@Neobychno: ja może jakiś inny jestem ale bez pasów mi sie nie wygodnie jedzie w aucie ale to chyba kwestia przyzwyczajenia chociaz pierwszy i jedyny mandat to za brak pasów XD
  • Odpowiedz
Mało nagłośniona akcja, rok temu. W Grecji ( chyba , nie pamiętam ) #!$%@? się bus, wiozący turystów po wypoczynku na samolot.
W środku jest mój przyjaciel z żoną i Marysia - 5 letnim dzieckiem. Andrzej fartem siedział po drugiej stronie na którą bus się nie wywrócił.
Niestety Marysia z matką siedzieli po tej felernej stronie. Bus się przewraca na bok i szoruje po nowym asfalcie. Andrzej trzymając się obręczy rzuca żonie
  • Odpowiedz
Jak to działa?


@kawazrana: tak że jak siadam z przodu to bez myślenia i zastanawiania się zapinam pasem, a jak siadam z tyłu to tak pół na pół, raz zapnę raz nie, czasem mi się przypomni już w drodze, albo i nie
  • Odpowiedz
@Neobychno: @kodecss:

Jak kontrola policji sprawdza autobus to co wtedy niema mandatów. Pasażer autobusu nie musi mieć pasa tak jak w osobówce?


Jeśli w autobusie są zainstalowane pasy bezpieczeństwa, to zgodnie z prawem należy je zapiąć, inaczej kierowcy należy się mandat I punkty karne. A że policja przymyka oko to inna sprawa.
  • Odpowiedz
@Neobychno: Akurat w busie, przez takich jak twoja różowa, nawet w pasach jesteś nadal mocno narażony - wszyscy niezapięci w trakcie uderzenia latają po busie jak kulki podczas losowania lotto, z tą różnicą że ważąc grubo ponad tonę... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Neobychno: mój stary jechał busem do roboty, na przednim siedzeniu, zapięty. jego kolega jechał obok niego na środkowym siedzeniu, niezapięty. kierowca wymusił na skrzyżowaniu, ktoś w niego #!$%@?ł, stary miał siniaki, jego kolega wyleciał przez przednią szybę, #!$%@?ł łbem w krawężnik, jest warzywem do końca życia.
  • Odpowiedz