Wpis z mikrobloga

@xUnf: zależy czy chcesz fotelik z możliwością jazdy tyłem. Ja ostatnio kupowałam Lionelo Bastiaan One (0-36kg), bo był przeceniony na 399zł u producenta. Jak fundusze nie grają roli to Sparco na pewno nie będą sponsorowane.
@UlanaGraszka: No czytam właśnie, że warto wozić tyłem jak najdłużej się da. Pojęcia nie mam - pierwsze dziecko, 10 miesięcy, w nosidełku już mu ciasno... to szukam :)

Przedziały cenowe też właśnie od 400 przez 1000 po 2500 lol
@xUnf: miałem concord reverso plus i britax max way. Oba rwf i oba spoko.

Jeśli interesuje Cię używany to concord jest w Polsce na sprzedaż bo britax już poszedł
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xUnf: polecam rwf, jeśli tylko masz miejsce to jest to super rozwiązanie.

Ja używałem besafe, ale to trzeba dobrać pod siebie co konkretnie potrzebujesz.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@xUnf: u nas całkiem ok jest britax Romer dualfix, chyba m-isize. Bardzo sobie chwalę, że jest obrotowy, znacznie ułatwia to komfort wkładania/wyciągania dziecka. Mieliśmy też minikida i sprawdzał się bdb, tyle że nie był obrotowy. Niemniej fotelik trzeba dopasować do samochodu, najlepiej podjedź do jakiegoś porządnego sklepu typu 8 gwiazdek i tam ci doradzą. No i zdecydowanie wybierz rwf- spokojnie 4 a czasem nawet i mniejsze 6 latki mieszczą się w
@xUnf: to znajdź na wożenie tyłem. Wiek tu nie ma znaczenia tak naprawdę, warto też oceniać po wadze, my do 5 roku woziliśmy tyłem, bo gościu teraz waży 15kg. I kupiliśmy 9-18kg, 9-36 to wg nas za duży rozstrzał.