Wpis z mikrobloga

Z racji ciepłego przyjęcia mojego wpisu #harlekinydlaprzegrywow mam ochotę na więcej pisania ( )

Od Waszej decyzji zależy kolejny temat, przygotowałem cztery możliwości:

1. Historia początku biznesowej hegemonii rodu Deweloperskich po przemianach ustrojowych - szalone lata '90, niejasne powiązania z mafia, polityką i służbami Fabiana Deweloperskiego.

2. Kolejna część wyzwania "wakacyjnej szesnastki" w woj. podlaskim, lubelskim i podkarpackim z cyklu @CloudSpanner

3. Kontynuacja wątków z mojego harlekina, przygody Oskara Deweloperskiego na nowej drodze biznesowej jako prezes zarządu Deweloperski Innovations S.A.

4. Rozpoczynający się rok akademicki i napływ nowych sarenek i #przegryw do stołecznego miasta Warszawa.

#przegryw #harlekinydlaprzegrywow #blackpill #robpill #redpill #rozowepaski #niebieskiepaski ##!$%@? #kiciochpyta #gownowpis #pasta #robpill

Który temat jako następny harlekin?

  • Szalone lata '90 41.3% (45)
  • Wakacyjna szenastka na wschodzie kraju 17.4% (19)
  • Kontynuacja mojego harlekina 2.8% (3)
  • Nowy rok akademicki w stolicy 38.5% (42)

Oddanych głosów: 109

  • 7
@kolchoznik_powiatowy: powiem tak.. Najlepszy temat to nowy rok akademicki i napływ przegrańców do polskiej stolicy. Brakuje tych studenciaków, chodzących na strajki kobiet, nie potrafiących się wysłowić, mających zakola, 172 wzrostu i 14 cm penisa, czytających puasów. Możesz też wpleść oczekiwania przegrywów wobec napływowych uczennic i studentek z ogarniętej wojną Ukrainy czy uciekających przed reżimem białoruskiego baćki. Albo wątek przegrywy i kobiety z kół naukowych czy duszpasterstwa akademickiego, ruchu pielgrzymkowego, organizacji lewicowych
@spiegelglas: @Barszcz1987: @monilea: @CloudSpanner: @przegryw162cm i reszta głosujących.

Dziękuję bardzo za oddane głosy i zamykam ankietę, rozkład jazdy wygląda następująco:

1. Rozpoczęcie roku akademickiego.
2. Szalone lata '90 (jeszcze nie wiem czy jedna czy dwie części).
3. Wakacyjna szesnastka na wschodzie kraju.

Nie podaję konkretnych terminów ale będę celował w tempo jednego harlekina raz na dwa tygodnie.