Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 283
Odwaliliście kiedyś taką akcję, że Was zwolinili? Coś czuję, że mogę sobie zacząć szukać nowej roboty.
Handel here: zamówienie do produkcji na 100 tys. nie dogadany jeden mały szczegół, teraz klient chce zwrócić towar i wymienić na taki jaki mu odpowiada. Towar pod zamówienie, nie do sprzedania. Masakra, drugi dzień z rzędu nie spałem.
#pracbaza #zalesie #przypal
  • 117
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 174
@Dakkar: pracowałem w biurze słuchając mediów(taka pracka) i kierownik czasem do nas zaglądał i akurat się tak składało że miałem na głównym ekranie wypcok albo chociażby w drugiej karcie, poza tym monitorował nam czas spędzony na którejś ze stron i zagroził mi że jeśli dalej będę przeglądał wypok to mnie zwolni
to zacząłem na telefonie xD
  • Odpowiedz
@rexxaris: normalka w księgowości :D wystarczy że złego dostawcę ustawisz i cyk, kasa idzie gdzie nie trzeba. Takie fakapy w korpo średniej wielkości są może nie na porządku dziennym, ale w miarę regularnie (zwłaszcza przy kiepskich SOPach).
  • Odpowiedz
@skalar_neonka: gralem kiedys w korpo na szkoleniu w przeszklonej sali. Mielismy akurat wizytacje z zagranicy i oczywiscie to widzieli. Moj TL walczyl by mnie nie #!$%@?, a jak juz, to bez nagany, bo wiedzial, ze szukam pracy na zewnatrz. Koniec koncow, jako ze zdalem „zaliczenie” najlepiej, to nie zrobili nic. A gralem na pracowym kompie w jakies gownobrowserki, bo szkoleniowa baba #!$%@? kocapoly i nie dalo sie sluchac.
  • Odpowiedz
@rexxaris: juz nie pamiet bo przy duzej ilosci przelewow zagranicznych to sie zdarza. Pamietam, ze sam prezes firmy dzwonil do dyrektora #!$%@? i dopytywal kto to zrobil, ale ten odpowiedzial mu, ze to jego dzial i on bierze na siebie odpowiedzialnosc za takie rzeczy i jesli chce to moze go zwolnic a nie kogos z jego dzialu. Przelew albo poszedl do innego inwestora ktory odeslal nam kase, albo na nieprawidlowy swift
  • Odpowiedz
  • 390
Mój kolega kiedyś zrobił zdjęcie takiej rurki metalowej i silnika samolotowego. Ze niby tą rurkę tam wrzuci. I niestety go zwolnili :(
  • Odpowiedz