Wpis z mikrobloga

@joolekk: Jako iż jest Niemcem to rozumiem że dyskretnie nawiązuje do kolejnego Ribbentrop-Mołotow i że zanim zdążymy cokolwiek dostać to znów się Rosja i Niemcy nami podzielą. Jeśli uważasz że przesadzam to polecam przejrzenie jego Twittera. To jeden z lżejszych jego postów
  • Odpowiedz
@Aplikacja_TelaDei: chłop po prostu ma ból dupska za to, że Amerykanie zamknęli mu megaupload i zrobili najazd na kwadrat w Nowej Zelandii. Więc no cóż... ( ͡° ͜ʖ ͡°) wróg mojego wroga jest moim przyjacielem, czy jakoś tak.
  • Odpowiedz
Dlaczego zawsze to muszą być ludzie związani z częścią IT, która jest "innowacyjna"? Kryptowaluty to samo.


@wypychacztlenu: bo najprawdopodobniej maja na pienku z amrykanskim rzadem i winą nie jest to ze oni lamia prawo tylko ze FBI odbiera wolnosc.
  • Odpowiedz
@joolekk obejrzałem kilka sezonów seriali na megaupload (oczywiście za free) w 2011 roku i więcej nie miałem z nim styczności, czy jak napiszę, po 11 latach, że żałuję to będzie się liczyć jako niewspieranie?
  • Odpowiedz
Onuca, onuca


@banzi: oczywiście że onuca. Jedyne akceptowalne "negocjacje" to by było całkowite wycofanie się kacapów. A jak już #!$%@?, to teraz jedyne co jest akceptowalne to wycofanie kacapstwa również z Krymu.
  • Odpowiedz
@Aplikacja_TelaDei: mam dwa konta, ale darmowe. Trzymam tam moje gigabajty, więc to właściciel MEGA na mnie płaci, nie ja na niego ( )

A poza tym jakoś ten były serwis MEGA tego grubego Niemca z Nowej Zelandii nie robi furory chyba. #pdk
  • Odpowiedz