Wpis z mikrobloga

tag mojej bezocznej kici - #kotkawandzia

musiałam wyjść z domu i zabrać je z balkonu do środka, prawie pękło mi serce bo rozeszły się po pokoju od razu oburzone ta niespodziewaną przesiadką, ale widzę ze wcześniej musiała jak zawsze wepchnąć mu się do tego koszyka i nie akceptować odmowy, czasem Ryszard sam rezygnuje jak zauważa ze ma za mało miejsca lub po uprzednim #!$%@? opuszcza koszyk
najważniejsze dla mnie jest to ze spędzają razem czas i się przytulają ( ʖ̯)
strasznie mnie cieszy ze Wandzia jest taka zaaklimatyzowana, czuje sie swobodnie (i czasem nawet za mocno sie rządzi XD) i cały czas pragnie towarzystwa, nie przepada za byciem sama i ciagle próbuje siedziec obok kogoś, nieważne czy człowiek czy inny kot, codziennie pokazuje kolejne tysiąc rzeczy za które trzeba ja tylko i wyłącznie mocniej kochać ()

#pokazkota #chwalesie #kot #koty #zwierzaczki
czaszkopranie - tag mojej bezocznej kici - #kotkawandzia
 
musiałam wyjść z domu i ...

źródło: comment_1662383138FAIhyTQqVYlrM4FTERDkbg.jpg

Pobierz
  • 5
@Towarzysz_Szwagier: Najczęściej przychodzi, zwija się w kulkę i ładuje pod pachę, albo KOCHA PRZYTULANIE POLICZKIEM DO POLICZKA ( ʖ̯)
Jak śpimy to słyszymy i czujemy ze próbuje znaleźć miejsce gdzie mogłaby się #!$%@?ć i rozsiąść
Często nas obwą#!$%@? w łóżku jakby się upewniala czy to my, ja tez ja czasem wącham i ona pozwala na to, prostuje sie tak śmiesznie chyba żeby się zaprezentować XDDD
czaszkopranie - @Towarzysz_Szwagier: Najczęściej przychodzi, zwija się w kulkę i ładu...

źródło: comment_16624075399MsHMVE2GUHXhRLpnX0cyC.jpg

Pobierz
@czaszkopranie: ogromnie mi serducho trzaska na kawałki, gdy widzę Wandzię.
bo mnie boli jej nieszczęście, ale i cieszę się jej szczęściem, że ma taki kochany domek.
dziwny ten tag.
niby wiem, ze tu będzie wzrusz, ale klikam zawsze, jak #!$%@?.
i strasznie, ale to strasznie mocno ją tulę(jak i wszystkie koteły tego świata) ()