Wpis z mikrobloga

Pigułka biznesowa dotacje #biznes #startup pod tagiem #biznesinfo. Nie zdążyłem z dodatkowymi linkami i patronite posypuję głowę popiołem, ale jest już możliwość wpisania się do newslettera z świeżymi informacjami, uzupełniam stałą bazę wiedzy (linki, biznesplany, crowdfunding) możesz postawić mi kawę jeśli cenisz moją pracę i przede wszystkim pigułka biznesowa wraca co poniedziałek. Niedługo też mały konkurs.

Link do nowego bloga biznesinfo
W tym tygodniu:
IV edycja Akademii Menadżera Innowacji – nabór tylko do 9 września br.
Branża budowlana wciąż może skorzystać z oferty szkoleniowo-doradczej „Kompetencje dla sektorów”, finansowanej z Funduszy Europejskich
Wraz z Innovation Norway PARP zaprasza na wydarzenie „Networking Event with Businesses in Europe”, które odbędzie się już 27 września w Oslo. Planowana jest obecność ponad 100 firm technologicznych i z sektora IT.
Misja wyjazdowa firm UE do Wietnamu
Oferty współpracy firm z sierpnia- dostawcy, klienci, agenci, głównie kraje europejskie
Startup Summer Camp w Supraślu – prelekcje i warsztaty, ale także możliwość nawiązania kontaktów biznesowych.
Konkurs dla zagranicznych startupów na pomysł w Polsce Poland Prize
Warszawska Izba Gospodarcza zaprasza na nieodpłatny workshop podróży służbowych do Bangkoku. IT&CM Asia i CTW Asia-Pacific 2022 powracają – w dniach 20-22 września 2022 r. odbędą się hybrydowe targi branży turystycznej w Tajlandii, które będą kontynuowane wirtualnie w dniach od 20 do 28 września 2022 r.
Górnośląski Akcelerator Przedsiębiorczości Rynkowej zaprasza do udziału w międzynarodowych spotkaniach brokerskich w ramach wydarzenia Farmaforum 2022 organizowanego przez ośrodek Enterprise Europe Network przy Fundación para el Conocimiento z Madrytu. Wydarzenie jest otwarte dla wszystkich przedsiębiorców działających w branży farmaceutycznej, biotechnologicznej, kosmetycznej oraz life science.
Łódzkie dla biznesu zaprasza przedsiębiorców z województwa łódzkiego, z sektora MŚP działającego w szeroko pojętej branży spożywczej, produkującego artykuły spożywcze Free From „wolne od”, do wzięcia udziału w targach branży spożywczej FREE FROM FOOD EXPO 2022, odbywających się w Amsterdamie w dniach 22 – 23 listopada 2022 r.
Seminarium 6 września o 11 00 na temat programu Erasmus+ dla przedsiębiorców i osób chcących założyć firmę
Kilka ebooków Amazon Kindle za free ang
Gdzie potrzebni są projektanci UX? Jakich potrzebują kompetencji? Jak wejść do świata UX i zacząć pracę w tym obszarze? Na te i wiele innych pytań związanych z projektowaniem wrażeń użytkownika odpowie PPNT Gdynia na SPEAK IN_UX – dwudniowej konferencji wypełnionej wiedzą i praktycznymi warsztatami
  • 2