Wpis z mikrobloga

Taka może mała pierdoła, ale rzuciła mi się w oczy:

W Rodzie Smoka król ze świtą wybierają się w podróż karetą, a w Pierścieniach Władzy Elrond z Celebrimborem lecą z buta do królestwa krasnoludów, jakby to był jakiś spacerek do sklepu za rogiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja wiem - to taka pierdoła, czepiam się. Ale po tych pierdołach właśnie można rozróżnić produkcje, które są robione na poważnie od tych, z których zrobiono zwykłą papkę. Naprawdę nie trzeba tego jakoś dużo rozkminiać, ale w Pierścieniach Władzy nietrudno odnieść wrażenie, że coś tutaj jakoś nie pasuje...

Dajmy na to jeszcze podróż statkiem Galadrieli, gdzie chyba chcą nam powiedzieć, że cała ta ferajna stała na baczność przez całą podróż. I to w takiej zbroi po szyję, gdzie nawet nie można głową w bok poruszyć.

Przy tych wszystkich szczegółach to ta produkcja Amazona po prostu tonie... i przy HBO wygląda nadzwyczaj biednie.

#lotr #got
waro - Taka może mała pierdoła, ale rzuciła mi się w oczy:

W Rodzie Smoka król ze ...

źródło: comment_1662374331YGCUwLUXKWJ31i6kDiKRCV.jpg

Pobierz
  • 15
@waro: oj tam oj tam, Elrond też miał taką obstawę, ale schowała się za winklem. Nie starczyło budżetu na pokazanie całej świty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@waro: nie oglądałem więc nie wiem o jakich miejscach mowa, ale elfowie często mieszkali blisko krasnoludów. Krasnoludowie wydobywali mnóstwo cennych rzeczy, od których elfom puchły jądra z pożądania. Na przykład z Rivendell do Khazad Dum jest rzut beretem, nie mówiąc o tym, że u zachodnich wrót (tych gdzie potem jest bajoro ze macko-strażnikiem) rozciągał się Eregion, jedno z najbogatszych miejsc zamieszkałych przez elfy. Cała ta historia niezgody między elfami a krasnoludami
@waro: Grunt ze Daemon przebiega wiekszość plaży miedzy setka strzał biegnąć bez zygzaków bez draśniecia, a później jak w domku dostaje to ze strzała w kolanie #!$%@? jak Usain Bolt do jaskini :D może Daemon w tej karecie siedział o której piszesz? Bo nie zauważyłem, każdy widzi to co chce widzieć.
Grunt ze Daemon przebiega wiekszość plaży miedzy setka strzał biegnąć bez zygzaków bez draśniecia, a później jak w domku dostaje to ze strzała w kolanie #!$%@? jak Usain Bolt do jaskini :D


@ognos: A nawet nie zamierzam negować, że to było cholernie głupie xD
@waro: no dobra, przyznam, że o ile odległość do pokonania nie była wielka, to nie spodziewałem się, że Gil-galad (bo to chyba on ma być?) z Elrondem pójdą tam sami :D.