Wpis z mikrobloga

Mój znajomy opowiada mi i pokazuje screeny jak tydzień temu zaliczył #rozowypasek ze swojej pracy. Niby nic nowego ale on jest od 3 lat w zwiazku, ona jest zaręczona i za 2 miesiące ślub. I pokazał mi jak do niego pisała, że to był jej najlepszy stosunek w życiu i muszą to powtórzyć dzień przed jej ślubem żeby to był ostatni raz.
Powalone to jest dla mnie totalnie i nie potrafię tego zrozumieć.
#zwiazki #zdrada #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski
  • 37
  • Odpowiedz
@Karling:

Tez sie dziwnie czulem z faktem, ze znajomy z pracy ktory mial narzeczona (7 lat razem i babelek w drodze byl) peklowal inna rozowa ktora przyjechala sezonowo do pracy.
Wtedy pamietam, ze specjalnie zawiozl narzeczona do Polski na jakis czas z pretekstem zeby na badania poszla zeby mial wiecej swobody i luzu w dzialaniu. Dziwnie sie pozniej na nich patrzylo gdy szli razem z tym bobasem i Klaudia gdzies na
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
@Karling: #!$%@?, jakim trzeba być debilem żeby się tym chwalić i to jeszcze osobom z tego samego środowiska? xD to te słynne normickie Carpe Diem chyba, zero myślenia, co ma być to będzie
  • Odpowiedz
@sruba_m3: jest coś takiego jak suicide by cop, jak ktoś się boi popełnić samobójstwo to prowokuje tak długo policjanta aż ten go zastrzeli. Może tu jest analogicznie divorce by friends, że tyle #!$%@? dookoła o zdradzie aż w końcu ktoś powie twojej żonie, bo ty się boisz ale chcesz to już mieć załatwione :P
  • Odpowiedz