Wpis z mikrobloga

Mój znajomy opowiada mi i pokazuje screeny jak tydzień temu zaliczył #rozowypasek ze swojej pracy. Niby nic nowego ale on jest od 3 lat w zwiazku, ona jest zaręczona i za 2 miesiące ślub. I pokazał mi jak do niego pisała, że to był jej najlepszy stosunek w życiu i muszą to powtórzyć dzień przed jej ślubem żeby to był ostatni raz.
Powalone to jest dla mnie totalnie i nie potrafię tego zrozumieć.
#zwiazki #zdrada #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski
  • 37
pana młodego uprzedź, choćby i anonim, niech życia na nią nie marnuje


@77023: albo - niech też się załapie na tą imprezę, bo co ma se żałować przed ślubem - bo po to się kasuje ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@sruba_m3: jest coś takiego jak suicide by cop, jak ktoś się boi popełnić samobójstwo to prowokuje tak długo policjanta aż ten go zastrzeli. Może tu jest analogicznie divorce by friends, że tyle #!$%@? dookoła o zdradzie aż w końcu ktoś powie twojej żonie, bo ty się boisz ale chcesz to już mieć załatwione :P

@Tadaima: #!$%@?, dobra teoria i da się znaleźć przypadki z życia xD
@Karling: Eh. To właśnie momenty, w których traci się wiarę w ludzi. Kiedyś byłem świadkiem jak mój dobry kolega całował się z dziewczyną mimo że był związku. Od razu mimowolnie stracił mój szacunek. Najlepsze co może zrobić postronna osoba to pamiętać, żeby takiego stanu rzeczy nigdy nie uznać za normalność. I to bez względu na ilość ludzi która się w ten sposób zachowuje i na to co pokazują w mediach. Powodzenia