Wpis z mikrobloga

Mam wesele kumpla za 3 tygodnie i problem - nie mam z kim iść.
Niedawno zakończyłem długi związek, przez ten czas koleżanki poznały chłopaków, narzeczonych, mężów. Nie mam żadnej w miarę ładnej, wolnej koleżanki/znajomej z którą mógłbym iść.
Mama i siostra się dziwią - jak to możesz żadnej nie mieć, nawet takiej na jeden wieczór do potańczenia - no jak widać nie mam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pytalem po znajomych czy nie mają mnie z kim "zeswatać" na ten jeden weekend jak wyżej - zajęte wszystkie ładne/średnie.
Myślałem, żeby założyć tindera/badoo i tam w opisie dać, że szukam kogoś na wesele ale z drugiej strony iść z obcą osobą trochę średnio, nawet jakbyśmy wyskoczyli parę razy wcześniej na miasto, kawę.
I tym oto sposobem normik lv26 pójdzie sam XD
Pamiętam jak w liceum mogłem wybierać jak chcę - laska z cyckami, tylkiem, dredami, blondynka brunetka - szedłem z która chciałem, miałem kilka bardzo dobrych koleżanek/przyjaciółek które zapraszałem na wesela a one później mnie ( umiem się bawić, tańczyć, nie przesadzić z alko)
A teraz? XD TAKI ŁADNY KAWALER I NIE MA Z Z KIM IŚĆ? WNUSIU NIE ŻARTUJ MI TU KOCHANY - tak by to podsumowała babcia, gdyby jeszcze żyła...
No nic, mam dwa tygodnie do ostatecznego terminu gdzie mam potwierdzić czy będę sam czy z kimś ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Zawsze mogę iść z jakąś samotną matką z bombelkiem - te akurat są chętne i kilka znam no ale bez przesady XD
#tinder #badoo #wesele
  • 7
  • Odpowiedz
@Zamaloczasunalogin: to, że idę na wesele dobrego kolegi, razem ze mną będzie jeszcze 4 innych kumpli - z dziewczynami.
Druga sprawa - lubię tańczyć na takich imprezach. Tak tak wiem, mogę tańczyć z dziewczynami od kolegów ale no bez kitu że będę je "blokował", poza tym idziesz ze swoja laska - masz mozliwosc tanczenia z nia do rana.
No i w sumie tyle
  • Odpowiedz