Wpis z mikrobloga

"jęczeć dniami o piłkach" Ładnie Sidor odleciał z tym jęczeniem XD Może trzy razy na konferencji o tym mówiła i dość szczegółowo (była o to pytana). Nie nazwałabym tegojęczeniem, bo sama podkreśla, że akceptuje warunki itd. Ja z częścią tego co mówi Iga się nie zgadzam, ale to też świadczy o komentatorze, że takie słownictwo używa. Jak jego kumpel Piotr Sierzputowski wypowiada się negatywnie o tych piłkach to milczy. To właśnie sierzpun ten temat w Polsce poruszał pierwszy medialnie. Jak Igę teraz trenuje Wiktorowski to nagle ma problem. Później co pisał, że Iga mogła kombinować z naciągiem rakiety, ale przecież Iga tak robi, ale gość pewnie nie oglądał jej meczów. To jedyna osoba w Polsce, która jest bardziej krytyczna w ocenie Igi, niż rok temu. Jak się połączy kropki, że jego szefem jest szwagier Sierzputowskiego to wiadomo o co chodzi. Tam musi być niezły ból dupy. Kiedyś bardzo komentarz Sidora lubiłam, ale gość niezły zjazd zaliczył.

#tenis
Pobierz Madziol127 - "jęczeć dniami o piłkach" Ładnie Sidor odleciał z tym jęczeniem XD Może ...
źródło: comment_1662318673OF12thjIZgUtUNyHybZHKj.jpg
  • 10
@natuuris: Myślę, że Iga ma go w dupie. Mi najbardziej nie podoba się ton ten wypowiedzi. Najlepsze jest, że kiedyś sidor trenował Ige chyba w jakieś juniorskiej reprezentacji. To tez o nim świadczy jak się wypowiada o swoich byłych zawodniczkach. Raczej szkodzą mu taki komentarze, ale może ma jakieś kompleksy.