Wpis z mikrobloga

@Jailer: Z czystej złośliwości a może i jako pewną przestrogę a do tego długofalowy projekt, Viaplay nie ma dożywotniej licencji i jeżeli ludzie nie będą korzystać (a mam taką ogromną nadzieję co pokazała już Holandia) to mogą zrezygnować z F1 nawet przed końcem obecnej koncesji i duża szansa, że ta wróci do Elevenu.
@Hogataa26: dalej będę się upierał przy tym, że teraz takie wbijanie szpilek jest bez sensu. Trzeba było walczyć, kiedy prawa do transmisji F1 w Polsce były do kupienia. Polski widz i tak w większości będzie oglądał na Viaplay i nie zauważy różnicy.
@Jailer widz nie zauwazy roznicy? Mowisz, ze nie ogladasz nic na Viaplay i jeszcze dajesz argumenty, ze nie walczyli o prawa do transmisji XD po co sie wypowiadasz jak nie masz o tym pojecia? Viaplay wyklada taka kase, ze inni moga sobie pomarzyc, aby wygrac przetarg. Viaplay to chlew obsrany gownem z zacinajacymi sie transmisjami. Przed chwila moje ogladanie United-Arsenal wygladalo tak, ze na telefonie odpalilem mecz na strumyku, a na tv
@htmerky: tyle się naprodukowałeś, a moja odpowiedź będzie prosta: narzekasz, a mimo to płacisz za usługę xD I takich jak Ty jest wielu, dlatego Viaplay ma #!$%@?.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jailer: Viaplay ma na razie #!$%@?, bo nie ma legalnej alternatywy na piłkę. F1 zawsze można oglądać na F1 TV, na co zdecyduje się ogrom fanów - taniej, wygodniej i przede wszystkim sprawniej. No i skończy się luksus, gdy podniosą cenę za pakiet, zniechęcając potencjalnych klientów jeszcze bardziej. Eleven prędzej odzyska te prawa niż się wszystkim frajerom-entuzjastom 720p wydaje XDD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Jailer: Już zweryfikował. Zainteresowanie w internecie pirackimi streamami przebija obecnie nawet złote czasy meczyków w tej branży. Centrala Viaplay notuje wielomilionowe straty, bo rzucili się na prawa, nie mając jakiejkolwiek infrastruktury. Ale wiadomo, obraz jak żyleta, chyba że oglądasz na czymś innym niż tablet 7 cali, to wtedy nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Jailer nie place za usluge, mam za free w ofercie c+, bo mam wykupiony full pakiet. Ja do pozostania na ich rynku reki nie przyloze. Jak zerwą porozumienie z c+ to bede oglądał lewe streamy. Od nowego sezonu, jeżeli F1 zostanie w Viaplay to ide na F1TV jak pewnie spora część młodszej widowni, ktora nie ma problemów z oglądaniem po angielsku.