Wpis z mikrobloga

@Grooveer: No łyknie ale są to osoby 50 + Wydaje mi się, że to koniec, przynajmniej jest to początek. bo #!$%@? ja nie wierze, że PIS wygra, dygresja, Nie jestem za żadnym Polityczną grupą bo wykładam na to lache, ja sobie poradze. Jednak jak widze co się stało... #!$%@? to ktoś z politycznymi jajami powinien ich posadzić za te gloryfikowanie darmozjadów. Tak jestem Kapitalistą
@Grooveer: @affairz: Ciekawi mnie to jak przy takich sprawach ludzie kłócą się o rzeczy jakby były one zero jedynkowe. Inflacja jest na świecie podwyższona. Wiele dobrych ekonomii ma teraz ok. 10%. Polska ma więcej, ale jeśli porównamy w strefie przy Rosji i Ukrainie to nagle mamy poziomy porównywalne. Także zgadzam się, że poziom debaty społecznej za pisu jest bardzo niski i taki Głapczajt to nie nie jest najlepszy człowiek na
@Grooveer: to prawda, partnerzy z UE wprowadzili u nas lockdowny, wydrukowali setki miliardów złotówek na tarcze, no i jak RPP zaczeła stopy podnosić to partnerzy z UE radości w polskim budżecie prowadza dalsze rozdawnictwo miliardów, ciągle dodając coś nowego...

Ale wyborca PiS to łyknie, bo jest #!$%@? debilem.