Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zdrajczyciel: ale nikt normalny kto traktuje auto jak narzędzie nie kupuje Tesli. Albo jest geekiem i to jest jego gadżet albo jest zupełnie pokręcony do kwadratu i używa Tesli w pracy na codzien.
Zresztą co tu opowiadać o nowym aucie jeśli jest takie jak inne.
@zdrajczyciel Nie. Zmierzam do tego, że oficjalnie chodziło Ci o to, żeby pokazać naklejkę na Tesli. Nieoficjalnie to flexowanie się furą. Taki stan umysłu właścicieli dresowozów. I wiedz, że nigdy bym tego nie napisał, gdybyś sam nie zaczął wjeżdżać na właścicieli Tesli.
@Ralphs: ale mnie rozgryzłeś szerloku, wyślę ci order z kołpaka.

Dalej mnie interesuje mental teslarzy, bo ja nigdzie nie fapie czym jeżdżę( ͡° ͜ʖ ͡°) poza tył kadrem który tylko czekał aż jakiś baran się dowali do marki XD
Brawo pelikanie.

Jak ci wyślę zdjęcia innych moich aut to mi zrobisz psychoanalizę kompletna? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ale nikt normalny kto traktuje auto jak narzędzie nie kupuje Tesli.


@zibizz1: Bo? Jeden używa młotka 2-3 razy dziennie w pracy i mu wystarcza a inny #!$%@? cały dzień. Trzeba wybrać narzędzie do pracy a nie generalizować. Ja codziennie przejeżdżam 60km i mam dom. Dla mnie elektryk byłby OK. Ale #!$%@? Pajero w benzynie 3,5l ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo czekam na Cybertruck.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@EliG: no to ja mam na mysli tych co dużo jeżdżą i oni muszą być zakreceni na punkcie elektrykow żeby się w nie przesiąść