Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#!$%@? Mircy czo robicz;
Rodzina mojej różowej jest ostro #!$%@? xD Typowe wieśniaki z mentalnością z przełomu XVIII/XIX wieku. Konserwy takie, że aż jad kiełbasiany się w tych ich łbach zalęga. Mieszkają w Polsce B, na granicy z Ukrainą. Ich córka, to moja narzeczona. Jej starzy zabraniają nam razem spać jak tam jestem xD #!$%@?, nie wspomnę o usilnych próbach nawracania mnie xD Boję się, że z czasem będzie tylko gorzej. #!$%@?, stwierdzili, że lepszym pomysłem będzie jak będę spać z jej młodszym bratem w pokoju niż z nią No #!$%@? xD #wiesniaki #polskab #zalesie #problemyrozowychpaskow #rozowe #problemyniebieskichpaskow #zwiazki

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6312b72b326f7c32400baf58
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Wesprzyj projekt
  • 28
@AnonimoweMirkoWyznania: Zastanów się nad tym czy dobrze będzie aby narzeczona przeszła na żonę. Myślisz że ona jest inna? Bycie w związku przed ślubem często się nie liczy bo bardzo często wszystko to maska a nie jaka laska jest na prawdę. Zakładam że nie jesteście dłużej niż 3 lata.
@reznerek: No to poznałeś po byku xD Z obecną prawie 5 lat i nigdy nie byłem u niej, nawet nie widziałem jej rodziny. Ona moją jeden raz, przy okazji wesela. Można? Można. Z różową jesteś w związku czy z rodziną? ¯_(ツ)_/¯
@AnonimoweMirkoWyznania: Z perspektywy czasu bym #!$%@?ł. Na początku myślisz że wychodzisz za dziewczyne a nie za rodzine. Niestety tych rzeczy nie da się rozdzielić i z biegiem lat problemy będą się nawarstwiać. Nie odseparujesz się od rodziny dziewczyny nawet jesli będziecie mieszkać na drugim krańcu Polski. Nawet jesli będzie to te kilka dni w roku to zawsze będziesz podchodził do nich z bólem brzucha. Nie znam Twojej narzeczonej wiec bardzo mozliwe