Wpis z mikrobloga

Przebudziłem się o 5 rano żeby wypuścić kota i pomyślałem sobie, ze są ludzie którzy wstają do pracy o tej godzinie xD już wolałbym mieszkać w szałasie niż wstawać o 5 rano, bo to jest literalnie niewolnictwo #pracbaza #takaprawda
  • 118
  • Odpowiedz
@UmbertoDalleMontagne: 21 isć spać?? Nie wiem jak zmęczonym trzeba być żeby zasnąć o takiej godzinie. Nie mówiąc o zmarnowanym czasie pod wieczór na sen gdzie można by zmarnować go na coś innego ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ez spanko o 23+ potem wstajeasz o 5 ( ͡° ͜ʖ ͡°) i narzekać można ale i tak za godzine lub dwie przechodzi, albo się przyzwyczajasz.
  • Odpowiedz
@przeczki: od tego są kuwety. Zresztą było o tym myśleć zanim sobie go sprowadziłeś. Chciałeś się pośmiać z roboli, w domyśle z ich indolencji umysłowej, a sam przyczyniasz się do spustoszenia w faunie, bo kotek jest taki modny. Zwykły kłusownik.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@przeczki: kiedyś też o tym pisałem xD ludzie wstający na budzik o 4-5 to niewolnicy. Nie dość że nie masz na nic siły, to zasypiasz gdzie usiądziesz. Nie ma to jak do 10 gnić wtulony w ciepłą czokofabryke różowej
  • Odpowiedz
@przeczki: Też nie lubię wstawać rano, ale przypierdzielanie się do tego kto o której zaczyna pracę jest idiotyczne. Ile masz lat? Do szkoły chodzisz?
Organizm się przestawia. Jak budzisz się codziennie o 5, to wstawanie o 5 po jakimś czasie nie jest dla ciebie tak ciężkie.
Poza tym jak ci nie odpowiada praca w takich godzinach, to sobie szukasz pracy, która oferuje inne godziny pracy.
To, że tobie przeszkadzałoby wstawanie o
  • Odpowiedz