Wpis z mikrobloga

#lotr #ringsofpower
Hej, czy skonczyl sie juz placz tolkienowskich psychofanow i prawicy nie mogacej spac przez czarnego krasnoluda? pewnie nie.

ale wtrace swoje 3 grosze mimo ze napewno nie przedra sie przez wasza zajebiscie silna psychike.

Gdyby korporacje mialy robic pod was seriale to zarobilyby 300 pln i talerz mielonych.
takie piekne umysly a nie ogarniacie ekonomii z liceum
Targetem jest i zawsze bedzie to samo co target LOTR.
Niedzielni sympatycy lekkiego fantasy z super wizualami i fajna historia ktora jakos trzyma sie kupy, i trafia do najszerszej grupy widzow (tak seba, to chyba dlatego nie ma samych bialych aktorow)
po 2 odcinkach kazdy homo sapiens widzi ze target jest osiagniety idealnie.

a wasze ksiazkowe maniaczenie i stęki i jęki rozejdzie sie jak zawsze - jak pierd na wietrze i wasze 9 plusow na wykopie.
  • 27
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@szad: ja nie jestem tolkienowskim psychofanem. Uwzam ze koncepcja tolkiena jest ciekawa ale wiemy ze wspolczesni rezyserzy czy scenarzysci mu nie dorownaja wiec musza zrobić cos swojego.
Wracajac do tematu to poki co serial jest na 4/10 i tylko z uwagi na grafike, ktora wedlug mnie i tak jest zbyt wyniosla. Jest po prostu pusta. A wszystko inne czyli aktorstwo, scenografia, akcja, dialogi, itd lezy.
@szad: Po prostu coś dobrego.

To może bardziej wyartykułuje największy problem. Największy problem z tym serialem jest taki, że tylko głowni bohaterowie zdają się znać na temacie i interesować tymi zmianami "na złe" świata. Reszta bohaterów nie jest nawet tłem, ten świat nie żyje. Do tego aktorstwo kuleje. Co tworzy jeszcze większą dysocjacje.

O ile w książkach czy nawet komiksach może to przejść, bo tam albo masz ograniczone miejsce (komiks) więc
@szad: nie mozemy wojenkami jedych z drugimi przykrywac #!$%@? danej produkcji. W tym wypadku wyszlo bardzo dobrze i mimo ze nie jestem fanem psucia obsady w stylu krolowa angielska bylaby ciemnej karnacji to tutaj nic mi nie ciazy, ba elf-zolnierz to moja ulubiona postac na ten moment :)
@szad: target słusznie zauważa, że główna bohaterka to porażka (marysue sklejona z Karen), kolorowe elfy i krasnoludów mam w rzyci, ale nie rób kurtyzany z logiki.

PS - jakoś korpo robią ostatnio seriale pod ludzi pieprzących takie farmazony jak ty (vide batwoman czy she hulk) i niespodzianka - oglądają się tak okropnie, że są anulowane.
@szad: nie wiem jak można spłycić wszystkie zarzuty , które są stawiane do tego serialu do obecnosci czarnoskórego aktora w obsadzie czy fryzury elfa.
Nie wiem co dziwnego w tym, że fani przeżywają to co Amazon zrobił z ich ulubionym uniwersum.
Mając odniesienie do trylogii Jacksona czuje się zawiedziony. I nie jest to efekt żadnych nostalgii. Polecam obejrzeć making of- to podejście, którego część targetu, do którego zalicza się moja skromna
Gdyby korporacje mialy robic pod was seriale to zarobilyby 300 pln i talerz mielonych.


Nie zgodzę się z tobą, przed GOT też każdy robił seriale fantasy na #!$%@? bo dzieci to oglądają albo dziwne nerdy co się pewnie zabawkami bawią. To były te same korpo które niby wiedziały czego chce widz więc takie wyrokowanie jest bez sensu.

już jest po dwóch odcinkach więc nie ma co przeżywać czarnych bo ich jest 3
@szad: Dobra dobra, skoro taki z ciebie światowiec, to chętnie usłyszę ile wg pana światowca amazon zarobi na figurkach, puzzlach i innych gadżetach, szczególnie tych z wizerunkiem czarnej krasnolud? Już widze McDonalda sprzedającego w miejsce elsy te gowna wciskane na sile, które wyrzucają do pojemników na plastik