Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AugustinTarrou: No nie wiem, obiecali ludziom Tolkiena, nazwali to 'władcą pierścieni', myślę że ludzie mają prawo czuć się zawiedzeni bo zostali zwyczajnie oszukani.
1 i 2 to review bombing, ale 9 i 10 już nie?
@RandyBobandy: Spójrz na to z perspektywy przeciętnego użytkownika, który w przyszłości będzie szukać serialu do obejrzenia. Taką osobę nie będzie obchodziła jakaś drama wokół serialu, ona będzie szukać po prostu rozrywki.
Chcieli odcinać kupony od LOTR to mają za swoje.


@RandyBobandy: No dobrze, tylko skąd zdziwienie, że potem portale obcinają oceny, bo użytkownicy nie potrafią zachować sie w dojrzały sposób tylko muszą za wszelką cenę wszystkim innym zrujnować zabawę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AugustinTarrou: Nie no akurat nie jestem zdziwiony że IMDB wywaliło i blokuje opinie poniżej 6/10, bo właścicielem jest...... Amazon ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wg mnie można jak najbardziej szczerze dać 1, są ludzie dla których same ładne widoczki to za mało, a serial nie oferuje nic więcej, a już szczególnie nie oferuje tego co obiecywano.
@RandyBobandy: Pewnie nie, ale wystarczy spojrzeć na inne seriale, żeby zauważyć, że większość zbiera bardzo dużo dziesiątek z różnych względów, dlatego w skali portalu nie zafałszowuje to oceny w takim stopniu jak sypanie jedynek ze względu na kontrowersje.