Wpis z mikrobloga

Wiedzieliście, że zwolennikom reprezentantów mniejszości rosyjskiej w Polsce przeszkadza nawet miś na placu Zamkowym bo ma polsko - ukraińskie barwy ?

No to już wiecie.

Tekst na filmie mówi o tym, że tych dwóch miłych Polaków go pobiło i okradło

Przy okazji warto, żeby ich wizerunek się rozpowszechnił.

#ukraina #rosja #4konserwy #neuropa #konfederacja #wojna
Kjedne - Wiedzieliście, że zwolennikom reprezentantów mniejszości rosyjskiej w Polsce...
  • 24
  • Odpowiedz
no to pora się nauczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Kjedne: bo?( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja tam się porozumiewam tylko po polsku i angielsku, specjalnie olewam niemiecki, rosyjski czy francuski, jakbym był na Ukrainie to wtedy bym rozumiał, ale niestety to nie jest Ukraina¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Kjedne: Ja tam nie mam zamiaru się uczyć ukraińskiego


@moods: jak tak mamy się uczyć języków obcokrajowców u nas to w sumie duży wybór jest: czeczeński, wietnamski, arabski, ukraiński, białoruski, hindusów trochę jest.
  • Odpowiedz
@Kjedne: jak wrzucasz cos po ukraińskiu to bądź łaskaw to przetłumaczyć, 99.5% ludzi nie ma zamiaru uczyć się bezużytecznej( w naszej części świata) cyrylicy xd
  • Odpowiedz
@Деякі: Сьогодні на мене напав поляк :( він порвав мене! І кричав щоб я їхав до своєї України.Погрожував мені,сходив в туалет на мої речі.Мені боляче чому люди такі злі.Допоможіть мені... Dziś zaatakował mnie Polak :( rozerwał mnie na strzępy! I krzyknął, żebym jechała na moją Ukrainę. Groził mi, poszedł do toalety po moje rzeczy. Boli mnie, dlaczego ludzie są tacy wściekli. Pomóż mi.. . (
przepraszam za tłumaczenie, tłumacz google nie zawsze
  • Odpowiedz
@23524:
zaatakował mnie Polak, sikać moje rzeczy i kazał pojechać na moją Ukrainę.Dlaczego ludzie są tacy wściekli? Pomóż mi.
gdzieś tak ;)
  • Odpowiedz
@Godir17: właśnie nie czaję tego. Ciągle jakieś wrzutki czysto po rusku czy ukraińsku, cyrylica. I mi jeszcze wmawiają że ukraiński podobny i to przecież jako Polak powinienem rozumieć.
No jakoś nie rozumiem.
  • Odpowiedz
@23524: jeśli Ukrainiec, Rosjanin lub przedstawiciel innego narodu zachowuje się jak świnia w Twoim kraju, edukuj ich, może z pięściami ;)
  • Odpowiedz
gdybyś nie musiał to nawet polskiego byś się pewnie nie nauczył XD


@Ogorek95: dopóki nie doczytałem do „XD” to chciałem ci jeszcze odpisać.
  • Odpowiedz