Wpis z mikrobloga

@Gwendeith:
To, o czym piszesz, to chyba bardziej libertarianie, których na p0lskiej scenie politycznej że świecą szukać, a i w Europie ogólnie jest niewiele lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wśród takich typowych konserw to ewentualnie można szukać zagubionych chłopaków niepewnych swojej seksualności. Tylko ostrożnie, bo w stresujących sytuacjach są gotowi spierdzielić nawet i po rynnie xD
bardzo popiera wolny rynek, zero socjali, nie szczepił się i szanuje Trumpa.

w prawej stronie politycznej?

@Gwendeith: i dlatego, szanowny kolego, używajmy może więcej niż jednej osi do opisywania poglądów politycznych...
@Gwendeith dlaczego nie? Jeżeli część/większość poglądów jest prawicowa. Przy czym za poglądy to nie tylko sprawy światopoglądowe. Nie wiedzę sprzeczności w tym, że homoseksualista nie ma poglądów pro socjalnych, które są z definicji lewicowe. Sam nie jestem heteroseksualny, a bliżej mi do poglądów centro-prawicowych niż do poglądów, które głosi Lewica.

W Polsce jest taki problem, że w ostatnich latach społeczeństwo się zradykalizował z obu stron. Osoby, które mają centrowe poglądy, są odrzucane
@Gwendeith mam kilku przyjaciół hetero prawicowców i jakoś udaje nam się lubić. Nie jestem lewicowcem, ale prawica w polskich warunkach to jednak opcja od hetero dla hetero i popieranie tego jest wbrew moim interesom ( ͡º ͜ʖ͡º)