Wpis z mikrobloga

@ElonMuskKochamCie: ach tak bo w średniowieczu wszyscy chodzili #!$%@? jak wieśniacy z Króla Artura Monty Pythona. A sama zbroja całkiem fajnie przemyślana, przynajmniej to co widzę na zdjęciach to konstrukcyjnie jeden z lepszych plejtów jakie widziałem w fantasy. Aczkolwiek to malowanie to tak średnio co najwyżej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@chrominancja: może dbali ale jak sam zauważyłeś ubrania nie były tanie. Nie mogli sobie skoczyć do galerii i kupić nówek wybierając odpowiednią rozmiarowke. Nawet dzisiaj dzielimy ubrania na kategorie. W części chodzi się w przypadku jakiś uroczystości, w części po domu, a części używa jak jest jakaś praca do zrobienia gdzie mogą się pobrudzić/zniszczyć. I te ostatnie nawet jak są czyste to widać na nich ślady używania, wyblakłe kolory, jakieś
  • Odpowiedz
@Starr: produkcje zrobione z pomysłem i od serca nawet z dogorywającym budżetem będą dobre, bo autorzy sie starają. W wielkich produkcjach ogromny budżet leci w błoto bo ich stać. A na produkt kładą lache, bo niewybredny widz i tak to kupi. Tak działa wielki biznes
  • Odpowiedz
@ElonMuskKochamCie: kostiumy to #!$%@?, ona gra tak beznadziejnie że ciągle ma minę naburmuszonej baby w srodku pms'u połączoną ze stanem skrajnego zatwardzenia, totalnie nie potrafi grać różnych emocji. Ciągle ma gębę spiętą jakby nie mogłą się wysrać od tygodnia...
  • Odpowiedz
@ElonMuskKochamCie
A w GOT, z tego co pamiętam, każdy strój miał kilka wersji - czysty, brudny, bardzo brudny.

Serialu nie widziałem, ale bardzo się przyłączam do tego, że też mnie w takich produkcjach denerwuje sterylność.
  • Odpowiedz