Wpis z mikrobloga

Od kwietnia do czerwca uczyłem się #programowanie w #csharp.
Całkiem intensywnie dodam.

W czerwcu napisałem swoją pierwszą aplikację na stanowisko backend juniora w mojej firmie i dostałem się! (ʘʘ)
Niestety, otrzymałem propozycję przejścia na deva w październiku lub w nowym roku, w zależności od nowych osób w moim dotychczasowym zespole.

W międzyczasie dostałem ofertę pracy dla jednego z największych kozaków w całej branży i... dostałem się!

Pobierz
źródło: comment_16621134450SkCRSd5vl4SHZLDQf2hBP.jpg
  • 23
@Xarazix: gratulacje, bardzo dobra kwota na pierwsze doświadczenie komercyjne. Zarobki przyjdą z czasem, nie słuchaj wykopowych odklejeńców.
Pewnie się nie pochwalisz, ale ciekaw jestem kto jest największym kozakiem w całej branży.
Chyba, że zaczynasz w microsofcie :D
@JuzTuKiedysBylem: Nie pochwalę się, ale nie Microsoft. Bardziej chodziło mi o gałąź w której siedzę od paru lat tj. Komunikacja webowa. Sprostuję tylko, że programistą jeszcze nie zostałem, ale jak się sprawdzę to będzie w mojej perspektywie. Na razie ćwiczę dalej i może uda mi się wydać własny produkt.
W zasadzie to z małego projektu robi się duża apka, pewnie z rok mi zejdzie nim dodam wszystkie featury i pomysły

@
@sruba_m3: @njay: wyjaśniam:

OP pracuje w firmie PKO jak o analityk, zaczął uczyć się programowania i w czerwcu dostał się do PKO na backend junior ale zatrudnią go w październiku 2022 lub w styczniu 2023 na tym stanowisku. Ale obecnie dostał prace jako analityk w mBank za 14k brutto + premie

Oczywiście analityki nazwy banków zmyślone bo nie mam pojęcia jako kto pracuje i w jakiej branży

@Xarazix: