Wpis z mikrobloga

Podsumowanie dzisiejszego "losowania" biletów, próbka 5 urządzeń na których wszedłem:

Słowem wstępu: wczoraj ogarnąłem (był pre-sale) że system sprzedażowy Ticketmaster, ktory obsługuje koncert #harrystyles działa na zasadzie losowania - jedna sesja, jeden los. Zakładałem, że apka ma większy priorytet - jednak błędnie, o czym zaraz. Postanowiłem więc, że spróbuje wlogować sie na jak największej ilosci urządzeń (klik) - do tego przeglądarki na PC, kilka sesji incognito itp

Na części urzadzen nagle pojawiły się captche - część wpisałem, z części kolejek mnie #!$%@?ło. Na przyszłość jak będę brał udział w tym cyrku xD to chyba sobie inaczej zaplanuje jak rozmieszcze urządzenia, może jakiś zdalny dostęp, kilka otwartych okienek per monitor...

Nie ma preferencji apka/web - tam gdzie byłem na miejscach 5000 i 2000 byłem na przeglądarce. Na apkach 10-20k+

- Na pierwszym (na moim kompie na normalnej sesji chrome xD)udało się ustrzelić v01 za 700zł ( ͡° ʖ̯ ͡°) wziąłem z myślą, że jak coś to przy takim zainteresowaniu pogonie albo kupie inne miejsce
- na drugim #!$%@?ło captche która.. sie nie ładowała xD
- Na trzecim wyrzuciło błąd "Coś poszło nie tak" - po czym zrobiło to samo co wyżej (captcha która sie nie ładuje)
- Na czwartym się załadowało i poszło - próbowałem mirkowi ustrzelić jakieś miejsca, wylosowało D11 za 700zł chyba - było brać, bo potem już było tylko gorzej. Od g22 do g31 za 600zł, jakieś żarty xD Biletów platinum też nie było
- na piątym nie zdążyłem, bilety wygasły

Zapomniałem o biletach aisle, no ale już za późno

Ogólnie syf, jeśli ja na 5 urządzeń dałem rady na jednym, to współczuje tym co próbowali na jednym

Pic rel drugi/trzeci telefon zanim trzeci pokazał captche która sie nie laduje

#harrystyles troche #testowanieoprogramowania obciazeniowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ticketmaster
Pobierz Rabusek - Podsumowanie dzisiejszego "losowania" biletów, próbka 5 urządzeń na których...
źródło: comment_16621082350vPT12LOTK1weAmu6pjk8E.jpg
  • 11