Wpis z mikrobloga

Który sklep w #katowice ma dobry lub chociaż przyzwoity wybór małych opakowań białka WPC?
Takie proszki są mi potrzebne niezwykle rzadko i chciałabym kupić kilka różnych smaków, akurat będę jutro przejazdem, to bym sobie zrobiła trasę przez sklepy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mikrokoksy #dieta #slask

ewentualnie bolero, jeśli ktoś kojarzy, bo u mnie albo posucha, albo jakieś paskudne smaki ( )
  • 20
  • Odpowiedz
@goferek: znam sklep i odwiedziłabym chętnie, tylko chodzi mi o dostępność. Skoro na sklepie internetowym wyrobu nie ma w tym o co pytam, to wnioskuję że stacjonarnie też szału nie będzie, dlatego nie chcę na nim polegać jako jedynym wyborze.
  • Odpowiedz
@jatylkozapytac: a tego czy mam niedobory to nie wiem, ale dzięki () ja to regularnie u nich O-3 kupuję, bo przebadana, a stosunek ceny do zawartości jest 10/10, i pewnie D3 sobie od nich kupię, coś tam pobuszuję ;)
  • Odpowiedz
@MichalLoczek: patrz no, wiem że 4f w biedronce, ale nigdy nie interesowałam się na tyle, bo co na to zerkałam to same suple, batony czy inne dziwactwa. Zaraz sobie poszperam za nimi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@matra: mam wrażenie, że u nich stosunek wszystkiego do ceny i jakości jeśli chodzi o suple jest super. Dużo kupuje tam, polecam ZMB, właściwie wszystko polecam XD małe białka jeszcze w decathlonie są
  • Odpowiedz
małe białka jeszcze w decathlonie są


@jatylkozapytac: tak, z olimpu widziałam tylko, trzy smaki i tyle, a cena też bez szału, coś tam kupiłam, ale chciałabym coś ciekawszego przetestować ;)
co do supli - ciężko powiedzieć, ale słyszałam dużo pozytywów, ceny też spoko, ZMB to nie wiem czy niebieskiemu nie kupię, bo sama z cynkiem nie chcę kombinować, ale mam tam parę produktów, którymi jestem zainteresowana, właśnie z supli.
  • Odpowiedz
@goferek: a jakich konkretnie? Ja szczerze mówiąc nie mam porównania ani większej wiedzy w tym zakresie, bo nie potrzebuję w diecie tych proszków, chcę jedynie do kilku celów kupić parę smaków, co by mi starczyło na wiele więcej niż kilka miesięcy, więc nie muszę mieć czegoś super hiper, ale może warto wiedzieć ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@matra: nie przytoczę nazw, ale np. w auchan bywa białko jednej czy dwóch firm w takich małych saszetkach, kiedyś kupiłem i smakowo mi kompletnie nie pasowały
  • Odpowiedz