Wpis z mikrobloga

Z jednej strony nie zgadzam się z prokuraturem - IMHO słowa Memcena nie podpadają pod "propagowanie faszyzmu i nawoływanie do nienawiści na tle różnic narodowościowych ", ALE nie zamierzam ze sprawą nic robić ani protestować, ponieważ prokurator jest znacznie ważniejszy ode mnie, nie ma zdania, rzucam bez większego zastanowienia, że gdybym miał wybierać między naziolkami faktycznie promującymi nazizm a Sławkiem pierdzącym w pasiaki to wybrałbym Sławka w pasiakach - pamiętaj tylko Sławek, że chcesz do grypsujących, wychowek cię będzie namawiał na frajernię ale ty się nie daj! Sorry Sławek - osobiście he he nie zamierzam przejść do historii jako człowiek, który walczy he he o to by jakiś przedstawiciel he he #konfederacja nie trafił do he he pierdla ( ͡° ͜ʖ ͡°)¯\_(ツ)_/¯

link

#bekazprawakow #bekazkonfederacji #kryminalne #przestepczosc #pdk #heheszki #neuropa #polityka
M.....a - Z jednej strony nie zgadzam się z prokuraturem - IMHO słowa Memcena nie pod...

źródło: comment_1662098468OziNDkq9CFLqJGJqDDMI5t.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Z jednej strony nie zgadzam się z prokuraturem - IMHO słowa Memcena nie podpadają pod "propagowanie faszyzmu i nawoływanie do nienawiści na tle różnic narodowościowych ", ALE nie zamierzam ze sprawą nic robić ani protestować


@MglawicaKraba:
  • Odpowiedz
@true-true: tak szefie, wiem co napisałem. Ty natomiast chyba nie podłapałeś #pdk i nie wiesz, że bohater tego wpisu używał dokładnie tych samych g---o "argumentów" na obronę karania za obrazę uczuć religijnych.

Cieszę się natomiast, że zgadzamy się, że Memcen ma typowe nastawienie dla wszelkiej maści komuchów: żeby było dobrze... nam. ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Hyyyymmm.. katokomuch.. #konfedepis ( ͡°
  • Odpowiedz
@MglawicaKraba: Nie wiem co Mentzen mówił przy tej czy innej okazji.

Kiedy naziści przyszli po komunistów, milczałem,
nie byłem komunistą.
Kiedy zamknęli socjaldemokratów, milczałem,
nie
  • Odpowiedz
Nie wiem co Mentzen mówił przy tej czy innej okazji.


@true-true: no to nie wiem.. może.. kliknij w link, który Ci podałem? Bo #pdk a Ty trochę się ośmieszasz udając, że "nie Ty wcale nie nazwałeś Memcena komunistą (starając się przypisać mi ową cechę)"

( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz