Wpis z mikrobloga

Newsy książkowe od Whoresbane'a!

Wydawnictwo MAG podało prawdopodobne plany na październik 2022 roku. Wróciło tam "Koko" Strauba i w końcu doczekamy się "Epoki mitu" Sullivana. Wielką niespodzianką jest dodruk jednej z najrzadszych pozycji z Uczty Wyobraźni!

Paolo Bacigalupi - "Nakręcana dziewczyna / Pompa numer sześć" (Uczta Wyobraźni)
Michael J. Sullivan - "Epoka mitu"
Alastair Reynolds - "Otchłań rozgrzeszenia" (Przestrzeń Objawienia tom 3)
P. Djèlí Clark - "Ring Shout" (seria grozy)
Peter Straub - "Koko" (seria grozy)
Stephen Graham Jones - "Jedyni dobrzy Indianie" (seria grozy)
Stephen Graham Jones - "Mapa wnętrza" (seria grozy) - pozycja bonusowa, dostępna wyłącznie w sklepie MAGa do kupienia pojedynczo lub w gratisie, przy zakupie pozostałych powieści grozy w danym miesiącu

#ksiazkiwhoresbane'a - tag, pod którym chwale się nowymi nabytkami oraz wrzucam newsy o książkach
#ksiazki #czytajzwykopem #mag #grozamag #ucztawyobrazni #peterbacigalupi #michaeljsullivan #peterstraub #pdjeliclark #stephengrahamjones #alastairreynolds
Pobierz Whoresbane - Newsy książkowe od Whoresbane'a!

Wydawnictwo MAG podało prawdopodobne...
źródło: comment_1662097232UVKw8am9kJB13G5wO4INkJ.jpg
  • 10
@Whoresbane: Szykuje się grube zamówienie <3 Nie będzie żadnych artefaktów w pażdzierniku/wrześniu? Z tego co pamiętam Stacja Przepływu, Próżniowe kwiaty, Najlepsze opowiadania miały się w tym miesiącu ukazać
@Whoresbane: Coś się ten Andrzej zapędził z tymi dodrukami w UW. Całe szczęście, że te najdroższe pozycje kupiłem w niskich cenach przez ostatnie dwa lata. Strange za 45 chyba, a Dziewczyna za 50. Bo teraz to by mnie piekło mocno gdybym wywalił po 200 zł, a tu dodruki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W wyniku awarii w drukarni "Otchłań rozgrzeszenia" i "Nakręcana dziewczyna" będą opóźnione. Najczarniejszy scenariusz przewiduje dostępność książek dopiero 21 listopada.
Jeśli ktoś przegapił moje inne newsy to niech wie, że "Epoka mitu" wylądowała w planach wydawniczych na luty 2023 roku.

----------------------

Wołam plusujących wpis:
@GEKONIK: @Arthizo: @czarnanoc: @Najmilszy_Maf1oso: @Schecterro: @qwlghm: @Nieznajomy_U_Bram: @Jarl_Skyr: @wysuszony_szkielet_kostny_czlowieka: @tegotypurzeczy: @Shagot: @bartol_wwa: @mtriciak33: @rumpels:
"Otchłań rozgrzeszenia" i "Nakręcana dziewczyna" przesunięte na 18 listopada 2022 roku
----------------------

Wołam plusujących wpis:
@GEKONIK: @Arthizo: @czarnanoc: @Najmilszy_Maf1oso: @Schecterro: @qwlghm: @Nieznajomy_U_Bram: @Jarl_Skyr: @wysuszony_szkielet_kostny_czlowieka: @tegotypurzeczy: @Shagot: @bartol_wwa: @mtriciak33: @rumpels: @BJXSTR: @bookfan1: @pierdze: @Librarian: @LoginLoginsky: @Hiraga: @space_cockroach: @matzab37: @ponuryshepard91: @5TD5: