Wpis z mikrobloga

Naprawdę nie mam pojęcia jak przewidzieć w 100% tę walkę.
Z jednej strony Ortiz prawie 44lata i przewracał się z Martinem po prostych, z drugiej Ruiz leżał z Arreola i wypadł średnio.
Wydaje mi się, że Ortiz nie będzie sobie w stanie ustawić Ruiza tak jak Martina i jeżeli pójdą w wymianę to może się skończyć nawet przez
KO 1-6 dla Ruiza.
#boks
  • 7
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Hajden1337: Dla mnie jednak mimo wszystko Ortiz powinien to wygrać. Wiadomo, że jest już stary I naruszony, ale boksowac potrafi nadal I dobrze boksuje z kontry I fajnie pracuje na nogach. Oczywiście lubię ruiza I myślę że z wieloma bokserami z topu sobie poradzi ale akurat ktoś tak dobrze budujący jak ortiz może być za ciężki. On nie był w ringu z wieloma pięściarzami z czołówki, choćby warta dla przypomnienia bardzo
@Meybah: No ja postawiłem na Ruiza na kilku kuponach przed czasem
I on sobie ustawiał tego Martina w rundzie przed knockoutem, wcześniej na pkt wygrywał Martin, a ciosy też wyprowadzał strasznie widocznie.
@Meybah: hej sorki, że dopiero teraz odpisuje, ale jakoś mi uciekła twoja odpowiedź.
Tak jak napisałem, czułem, że na początku może być ciężko Ortizowi, który da się złapać na szybką kombinacje Ruiza do 3 rundy. W drugiej rundzie mało brakowało - miałem dobre przeczucie, ale nie wszedł mi kupon na 2k.
Bardzo się ciesze, że Ortiz pokazał jeszcze pazur, tak jak wspominałem, mój ulubiony pięściarz, ale raczej nie ma już szans