Wpis z mikrobloga

Uwielbiam te wspominki boomerów jak to wojsku było super. Te cudowne wspomnienia o biciu, znęcaniu się psychicznym i fizycznym, upokarzających zadaniach do wykonania, karach za byle co. Wspominki jak to kolega nie wytrzymał psychicznie i musieli go przenieść do innej jednostki, a tam w sumie dowiedzieli się o tym więc też miał przesrane. Kurła kiedyś to było.
Do wojska już nie biorą, ale zainspirowany tymi opowieściami chyba włożę sobie trochę gwoździ do butów, a do plecaka kamieni. Spuszczę sobie też powietrze z opon bym za łatwo nie miał ( ͡° ͜ʖ ͡°) W końcu będę prawdziwym mężczyzną #gownowpis #heheszki #kiedystobylo #nostalgia #oswiadczenie
Pobierz
źródło: comment_1662059631eaE3kQGvDmYx0vlOaWujKD.jpg
  • 11
Widać, że nie byłeś i #!$%@? wiesz :)
To był najlepszy okres w moim życiu, nigdy się tak nie uśmiałem jak w tym syfie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kurcik777 to posłuchaj innej opowieści
Ja byłem, wora nikt nie kręcił, w "kocenie" i "dziadków" bawił się kto chciał, było to bardziej dla zabicia czasu, nikt nikogo do niczego nie zmuszał. Poza tym normalne krzywe akcje jak to między mężczyznami, czasem ktoś zasłaniał się tym że jest "dziadkiem" i trzeba go słuchać ale jak ktoś był wybitnie #!$%@? to nikt nie protestował jeśli dziadek zarobił oklep od kota.
Nie, nie uważam by