Wpis z mikrobloga

Przyjechałem wczoraj na krótki urlop na Podhale i już na samym wylocie z Nowego Targu jasny luj mnie strzelił gdy zobaczyłem festiwal reklam, billboardów i szyldów przy Zakopiance. Wydaje mi się z każdym rokiem coraz więcej tam tego gówna. Byłem w różnych górach w Europie, ale takiego jarmarku jak u nas nie ma nigdzie indziej. Estetyka po Polsku- #!$%@? reklam z każdej strony, szyldy od kebabów i innych zapiekanek, neony, zbiorniki do szamba przy drodze i betonowa w centrum miast pod hasłem "rewitalizacja parku". Lata świetlne upłyną zanim coś się u nas w tej kwestii zmieni. Przecież człowiek jedzie na urlop i od natłoku tej tandety nie jest w stanie odpocząć. Dobrze, że przynajmniej jest już wrzesień i na szlakach spokojniej bez tłumów januszerii.

#tatry #planowanieprzestrzenne #urbanistyka #zalesie #podhale
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Baciar93: Tak już jest. Wczoraj faktycznie w okolicy ronda w Nowym Targu i Szaflar reklamy zasłaniały kompletnie widok na góry. Ale dzięki nim wiem, że kupię w Mrówce tanio impregnat do drewna i że wyleczę łysienie komórkami macierzystymi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@klintoniusz: Były też większe cycki i opadające powieki w okolicach Klikuszowej. Przegapiłeś!