Wpis z mikrobloga

Ten Tinder potrafi popsuć samoocenę, w ciągu roku spotkałem się z około 15 dziewczynami, tylko z trzema się spotkałem więcej niż raz. Zdjęć mam sporo z różnych perspektyw, także nie wiem czy o to chodzi. Ostatnio się spotkałem z jedną, siedzieliśmy 3-4h po spotkaniu napisała pierwsza, że dotarła do domu, ja po godzinie odpisałem, że też dotarłem to już nic więcej nie napisała i po kilku dniach usunęła z par. Z inną się spotkałem, powiedziała, że miło było i ma nadzieje, że do zobaczenia. Napisałem po kilku godzinach od spotkania i odpisała właściwie od razu, wymieniliśmy potem jeszcze kilkanaście wiadomości i potem więcej nikt nie napisał do nikogo.

Już się odechciewa tego spotykania skoro i tak zazwyczaj kończy się tak samo.

#tinder #badoo #randkujzwykopem
  • 18
  • Odpowiedz
@ZielonePojecie: Laski w wieku 18-25 lat to wiekowo najlepszy towar, więc nie dziw się, że są wybredne bo na twoje miejsce mają ciągle kolejkę chętnych. Jeśli chcesz coś tam ugrać to musisz się przemęczyć przez te wszystkie spotkania z których nic nie będzie.
  • Odpowiedz
@ZielonePojecie: Tu nie chodzi o tindera, tylko jak kolega @cloudspanner wyżej zauważył, o wiek lasek. Przy zagadywaniu na ulicy też jest tak, że masz wyraźnie powyżej 50% szans na zostanie odpalonym po pierwszym razie. Prawdę mówiąc wydaje mi się, że nawet wśród lasek 25-30 też tak jest, dopiero jak kobieta jest po ścianie, to pewnie jest łatwiej, ale nie mam doświadczeń z takimi.
  • Odpowiedz
@ZielonePojecie: Też tak mam także się nie załamuj one #!$%@? są już wolałbym żeby się nie spotykała jak niechce dalej ciągnąć znajomości zdjęć nie przerabiam wzrost mam okej to sam niewiem o co chodzi ale widocznie coś musi byś na rzeczy według mnie może jesten zbyt nudny a one szukają niewiadomo czego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@ZielonePojecie:

roku spotkałem się z około 15 dziewczynam

To i tak zajebiście ja nie miałem tyle par a ty mi mówisz o niszczeniu samooceny? ()
  • Odpowiedz
@prerogatywa: No ja też większość spotkań jednorazowych przez te całe Tindery dlatego zaczęło mnie już to #!$%@? spotykam się z Ukrainką poznana na Badoo i też jest spoko ale to tylko na sex chciałbym poznać Polkę na dłuższą relacje ale no nieda się #!$%@? one mają jakieś #!$%@? wymagania a ty zrobiłeś sobie przerwę od tego ścieku? Ze mówisz że też tak miałes kilka miesięcy temu czy poznałeś jakaś kobitkę?;)
  • Odpowiedz
@Dejw983: poznałem w realu obecną dziewczynę ;)

To chyba 4 próba w realu była (wcześniej zajęte) i poszło bardzo naturalnie.

Kluczowe według mnie, żeby wybierać miejsca, gdzie jest więcej kobiet od mężczyzn, wtedy szanse rosną. I najlepiej miejsce, które może coś pozytywnego mówić o dziewczynie (np. Zajęcia sportowe, uczelnia), bo po prostu na ulicy to nie wiadomo na kogo trafisz i też żadnego punktu odniesienia nie ma oprócz samego wyglądu.
  • Odpowiedz
Ostatnio się spotkałem z jedną, siedzieliśmy 3-4h po spotkaniu napisała pierwsza, że dotarła do domu, ja po godzinie odpisałem, że też dotarłem to już nic więcej nie napisała i po kilku dniach usunęła z par. Z inną się spotkałem, powiedziała, że miło było i ma nadzieje, że do zobaczenia. Napisałem po kilku godzinach od spotkania i odpisała właściwie od razu, wymieniliśmy potem jeszcze kilkanaście wiadomości i potem więcej nikt nie napisał do
  • Odpowiedz