Wpis z mikrobloga

#zabka #sklepy

Jak ja nienawidze sieci ŻABKA.
Te płazy zastąpiły prawie wszystkie małe sklepiki stając się monopolistą zabierając to co było najlpesze w tych sklepach - lokalne produkty.

Jak pójdziesz do tej żabki w Lubinie czy w Lublinie, Gdyni czy Katowicach - produkty są takie same, sklep wygląda tak samo - wszystko to samo.
Brak jakichkolwiek lokalnycch produktów.

Kiedyś było tak, że każdy sklepik był inny - miał swoje lokalne unikatowe produkty.
Działało to tak, że ktoś produkując lokalnie produkty jeździł po sklepach i proponował i sprzedaż - dogadywali się i mogłeś kupić coś fajnego, lokalnego, unikatowego.

A żapka? Nie! My mamy swoje magazyny i żaden uj, tylko to co mamy.
Problem byłby mniejszy gdyby te żabki się tak nie rozmnażały. Niestety przejmują wszystko co się da.
Pobierz
źródło: comment_1662038759jUWtmP2OPR9670yjvyFjlr.jpg
  • 148
@wytrzzeszcz: sam sobie problem robisz, mam parę zł jakby terminale nie działały. Ale jak lubisz stać za grażyną w kolejce to twój problem.
A to że niby gotą łatwiej zarządza ci się finansami to znaczy, że nie umiesz nimi zarządzać ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
@rvva1: a ostatnio (przynajmniej u mnie w mieście) lecą w kulki z cenami. Mijasz żabkę, myślisz kupię napój. i Cyk napój kosztuje 6zł, ale jak kupisz 3 takie same to płacisz 7 xD

Niedawno w piątek poszedłem kupić 2 piwka sobie, ta sama sytuacja. 5,5 za piwo, ale jakbym kupił 5 to było by po 3,8 xD

założę się, że nigdzie poza Wielkopolską nie dostanie się Fortuny Czarnej w Żabce


@alyaoo: na Mazurach jest, przynajmniej parę lat temu zawsze była, teraz rzadko zaglądam na dział z piwem to pewności nie mam ale pewnie bez zmian